صفحه اصلی » استان اصفهان » پذیرش شرایط بنیاد سینمایی فارابی برای برگزاری جشنواره فیلم کودک در اصفهان

پذیرش شرایط بنیاد سینمایی فارابی برای برگزاری جشنواره فیلم کودک در اصفهان

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان از پذیرفته شدن شرایط بنیاد فارابی برای برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

سید علی معرک نژاد در گفتگو با صاحب نیوز آخرین وضعیت برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان را تشریح کرد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت: آخرین اتفاقی که در رابطه با برگزاری این جشنواره در اصفهان افتاده است نامه بنیاد سینمایی فارابی به دبیرخانه جشنواره در اصفهان بود که در آن شرایط برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان تشریح شده بود.

وی عنوان کرد: ما در پاسخ به نامه بنیاد سینمایی فارابی، ضمن پذیرش شرایط این بنیاد برای میزبانی از جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان، اذعان کردیم برخی از مفاد این نامه نیاز به تشریح و گفتگو دارد.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان در پاسخ به این سوال که چه عاملی باعث تشکیک در میزبانی اصفهان برای این جشنواره برخلاف روال سال‌های قبل شد، با بیان این که شرح این موضوع طولانی است، عنوان کرد: در سال‌های قبل مسائلی در مورد انتفاعی که قرار بوده دو قشر موضوع این جشنواره یعنی سینماگران و کودکان ببرند، پیش آمده بود که ما تلاش کردیم با آسیب شناسی این موضوع، آن‌ها را برطرف کنیم.

معرک نژاد تاکید کرد: این جشنواره با هویت فرهنگی هنری اصفهان گره خورده و تمام تلاش مجموعه شهرداری اصفهان این است که در همین شهر برگزار شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × دو =