صفحه اصلی » ورزشی » صعود مقتدرانه فرنگی‌کاران مقاومت اصفهان به مرحله نهایی لیگ دسته یک

صعود مقتدرانه فرنگی‌کاران مقاومت اصفهان به مرحله نهایی لیگ دسته یک

تیم کشتی فرنگی باشگاه مقاومت اصفهان به مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک کشتی کشور صعود کرد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۶ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ ،مسابقات مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه های کشور یادواره کشتی گیر شهید شاهرخ ضرغام در دو گروه A و B به میزبانی شهرهای شهرکرد و تهران برگزار شد.
در پایان مسابقات گروه A تیم های اطمینان سازه شهرکرد و سید بابل به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه به مرحله نهایی راه پیدا کردند. در گروه B نیز تیم‌های شهید تهرانی مقدم (هوافضا) و مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اصفهان به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه به مرحله پایانی رفتند.
بر این اساس دیدارهای نیمه نهایی مسابقات لیگ دسته اول کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور، روز چهارم شهریورماه 1401 به شرح ذیل برگزار می شود:
اطمینان سازه شهرکرد – مقاومت سپاه پاسداران اصفهان
شهید تهرانی مقدم (هوافضا) – سید بابل

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح ذیل است:
گروه Aـ (شهرکرد):
رده بندی تیمی: 1- اطمینان سازه شهرکرد 2- سید بابل 3- گل گهر سیرجان 4- افلاک لرستان
اطمینان سازه شهرکرد – 9 – گل گهر سیرجان 1
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 8 – رامین احمدی صفر
60 کیلوگرم: حسین جاویدی 9 – مهرزاد علوی نژاد صفر
63 کیلوگرم: امید احمدی 10 – حسین اسفندیاری 1
67 کیلوگرم: عارف محمدی 6 – سینا رضایی 2
72 کیلوگرم: شاهین بداعی 10 – مهدی شهسواری صفر
77 کیلوگرم: حمیدرضا جعفری 6 – علیرضا ارقش 3
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور 9 – نیاز روشن فکر صفر
87 کیلوگرم: علی کبیری 9 – علی عبداللهی صفر
97 کیلوگرم: امید محمودی 2 – وحید دادخواه 11
130 کیلوگرم: مسعود میرزائیان 7 – سجاد موسوی 5

سید بابل 7 – افلاک لرستان 3
55 کیلوگرم: علیرضا مهدی زاده 8 – محمدیاسین آزادبخت صفر
60 کیلوگرم: عرفان درزی 4 – محمد عبدولی 7
63 کیلوگرم: محمدحسین عباسی 5 – اشکان میرکاری، برنده 5
67 کیلوگرم: علی چوبکزن 5 – عرفان ولی پور 4
72 کیلوگرم: سیدعلی عزیزی 9 – محمدامین احمدی 1
77 کیلوگرم: علی اسکو 12 – امیرحسین زارع صفر
82 کیلوگرم: یاسین یزدی صفر – آرین نوریانی 11
87 کیلوگرم: حسین پاکدین 13- علیرضا زارع 5
97 کیلوگرم: علی خلیل زاده 3 – سینا نوریان
130 کیلوگرم: ابوالفضل میرزاده 8 – محمد حسنوندی پور 1

اطمینان سازه شهرکرد 7 – سید بابل 3
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 9 – علیرضا مهدی زاده صفر
60 کیلوگرم: حسین جاویدی 3 – عرفان درزی 1
63 کیلوگرم: مرتضی نصیری 6 – مجتبی ولی الهی صفر
67 کیلوگرم: عارف محمدی 6 – علی چوبکزن 6
72 کیلوگرم: شاهین بداغی 3 – سیدعلی عزیزی 1
77 کیلوگرم: حمیدرضا جعفری صفر – علی اسکو 11
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور 8 (ضربه فنی) – یاسین یزدی 3
87 کیلوگرم: علی کبیری 6 – حسین پاکدین، برنده 6
97 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 1 – علی خلیل زاده 1
130 کیلوگرم: مسعود میرزائیان 5 – ابوالفضل میرزاده، برنده 2 (ضربه فنی)

اطمینان سازه شهرکر 9 – افلاک لرستان 1
55 کیلوگرم: محمدهادی شعبانی 9 – محمدیاسین آزادبخت صفر
60 کیلوگرم: حسین جاویدی 9 – امیرمحمد پاپی صفر
63 کیلوگرم: امید احمدی 8 – پژمان نیکخواه صفر
67 کیلوگرم: ابراهیم اسحاقی، برنده – بدون حریف
72 کیلوگرم: شایه بداغی 8 – محمدامین سالاروند صفر
77 کیلوگرم: حمیدرضا جعفری 8 – امیرحسین زارع صفر
82 کیلوگرم: سیدشهاب حسینی 4- محمد مومنی 5 (ضربه فنی)
87 کیلوگرم: علی کبیری 8 – ابوالفضل سپهوند صفر
97 کیلوگرم: علیرضا اکبری 8 – مهدی بابایی صفر
130 کیلوگرم: مهدی حسین پور 4- محمد حسنوندی پور 2

گل گهر سیرجان 6 – افلاک لرستان 4
55 کیلوگرم: رامین احمدی 8 – محمدیاسین آزادبخت صفر
60 کیلوگرم: حسین اکبری 9 – محمد عبدولی صفر
63 کیلوگرم: حسین اسفندیاری صفر – اشکان میرکاری 3 (ضربه فنی)
67 کیلوگرم: سینا رضایی 8 – عرفان ولی پور 1
72 کیلوگرم: مهدی شهسواری (شرکت نکرد) – محمدامین سالاروند، برنده
77 کیلوگرم: حسین رضوانیان صفر – فردین بابایی 8
82 کیلوگرم: نیاز روشن فکر صفر – محمد مومنی 9
87 کیلوگرم: علی عبداللهی، برنده – علیرضا زارع سالیانه
97 کیلوگرم: وحید دادخواه 9 – ابوالفضل سپهوند صفر
130 کیلوگرم: سجاد موسوی 2 – سینا نوریان 1

سید بابل 7 – گل گهر سیرجان 3
55 کیلوگرم: علیرضا مهدی زاده 16- رامین احمدی 11
60 کیلوگرم: عرفان درزی 8 – حسین اکبری صفر
63 کیلوگرم: محمد حسین عباسی صفر – حسین اسفندیاری 9
67 کیلوگرم: محمد خانپور 1- امیرمهدی عسگری 3
72 کیلوگرم: سیدعلی عزیزی 10 – مهدی شهسواری 3
77 کیلوگرم: علی اسکو 8- امین بنی اسد صفر
82 کیلوگرم: یاسین یزدی 9- نیاز روشن فکر صفر
87 کیلوگرم: حسین پاکدین 8 – علی عبداللهی صفر
97 کیلوگرم: امیرحسین همتیان 1 – وحید دادخواه 3
130 کیلوگرم: ابوالفضل میرزاده، برنده 3 – سجاد موسوی 3

گروه Bـ (تهران):
رده بندی تیمی: 1- شهید تهرانی مقدم (هوافضا) 2- مقاومت سپاه پاسداران اصفهان 3- فولاد ارگ ماهان قم 4- هیئت کشتی اراک

شهید تهرانی مقدم (هوافضا) 8 – هیئت کشتی اراک 2
55 کیلوگرم: کیانوش شمشیری 4- احمد حسینوند 3
60 کیلوگرم: عرفان جرکنی 8 – سعید نورمحمدی صفر
63 کیلوگرم: علیرضا اسفندیاری فر 12- امیرمحمد جمالی 3
67 کیلوگرم: حسین محمودی 9 – میلاد امیرپور صفر
72 کیلوگرم: محمدامین استواری صفر – امیرحسین عرب 9
77 کیلوگرم: محمدرضا آذرشب 8- رضا قهرمانی زاده صفر
82 کیلوگرم: آریا نامجویی 10 – امیرحسین لک 2
87 کیلوگرم: عرفان ملازاده 5 – ابوالفضل رضایی 5
97 کیلوگرم: محمد نصرتی 8 – محمد رضایی صفر
130 کیلوگرم: پارسا نظری 8 – محسن بهمنی 2

مقاومت سپاه پاسداران اصفهان 6 – فولاد ارگ ماهان قم 4
55 کیلوگرم: علیرضا حیدریان صفر – حسن آهنگر 9
60 کیلوگرم: علیرضا اسدی صفر – محمد جانقلی 9
63 کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد 7 ضربه فنی – محمدحسین جوکار
67 کیلوگرم: محمد اسکندری صفر – محمدامین جبالی فر 10
72 کیلوگرم: علی دارابی صفر – ابوالفضل زینتی رفاه 4
77 کیلوگرم: رضا ساکی 9 – محمد ارجمند صفر
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده – هادی علیزاده 5
87 کیلوگرم: محمدرضا شیرانی 9 – علیرضا غفاری 7
97 کیلوگرم: حسین قربانی 10 – صادق عبدالهی 5
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی 9 – آرین پارسایی صفر

شهید تهرانی مقدم (هوافضا) 7 – مقاومت سپاه پاسداران اصفهان 3
55 کیلوگرم: کیانوش شمشیری 9 – علیرضا حیدریان صفر
60 کیلوگرم: عرفان جرکنی 2 – علیرضا اسدی 7
63 کیلوگرم: امید علیایی 8 – احمدرضا محسن نژاد صفر
67 کیلوگرم: حسین محمودی 9 – محمد اسکندری 1
72 کیلوگرم: محمد محمودی 9 – علی اسکندری صفر
77 کیلوگرم: سید محمد عربی 8 – رضا ساکی 6
82 کیلوگرم: آریا نامجویی صفر – عباس مهدی زاده 8
87 کیلوگرم: سعید کریمی 8 – محمدرضا شیرانی صفر
97 کیلوگرم: محمد نصرتی 3 – حسین قربانی 4
130 کیلوگرم: پارسا نظری 4 – امیر قاسمی منجزی 1

فولاد ارگ ماهان قم 6 – هیئت کشتی اراک 4
55 کیلوگرم: محمدامین لطفیان 3- احمد حسینوند 11
60 کیلوگرم: محمد جانقلی 14 – آرین نجفی 2
63 کیلوگرم: ابوالفضل نعیمی صفر – امیرمحمد جمالی 9
67 کیلوگرم: محمدامین جبالی فر 8 – امیررضا زارعی صفر
72 کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه 6 – امیرحسین عرب 5
77 کیلوگرم: محمدحسین جلالی 10 (ضربه فنی) – علیرضا ظهیر شاه آبادی 5
82 کیلوگرم: هادی علیزاده 4 – امیرحسین سرلک 6
87 کیلوگرم: علیرضا غفاری 4 – ابوالفضل رضایی 3
97 کیلوگرم: صادق عبداللهی، برنده 6- امیرحسین خسروی 6
130 کیلوگرم: آرین پارسایی 2 – محسن بهمنی 7 (ضربه فنی)

فولاد ارگ ماهان قم، برنده 5 – شهید تهرانی مقدم (هوافضا) 5 (امتیاز مثبت 23 به 20)
55 کیلوگرم: حسن آهنگر 3 – کیانوش شمشیری 8
60 کیلوگرم: محمد جانقلی 4 – عرفان جرکنی 5
63 کیلوگرم: محمدحسین جوکار صفر – امید علیایی 8
67 کیلوگرم: محمدامین جبالی فر 12 – حسین محمودی صفر
72 کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه 10 – محمد محمودی 1
77 کیلوگرم: محمدحسین جلالی 5 – محمدرضا آذرشب، برنده 5
82 کیلوگرم: هادی علیزاده 9 – پویا گراوند 1
87 کیلوگرم: علیرضا غفاری، برنده 2 (ضربه فنی) – سعید کریمی 3
97 کیلوگرم: صادق عبداللهی 4 – امیررضا مرادیان 3
130 کیلوگرم: آرین پارسایی 2 – صابر مرادپور 6 (ضربه فنی)

مقاومت سپاه پاسداران اصفهان 9 – هیات کشتی اراک 1
55 کیلوگرم: علیرضا حیدریان 4 (ضربه فنی) – احمد حسین وند صفر
60 کیلوگرم: علیرضا اسدی 8 – آرین نجفی صفر
63 کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد 8- آروین فلاحی 4
67 کیلوگرم: محمد اسکندری 8 – میلاد امیرپور صفر
72 کیلوگرم: علی اسکندری 2- امیرحسین عرب 5
77 کیلوگرم: رضا ساکی 9 – رضا قهرمانی زاده صفر
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده 9 – امیرحسین لک صفر
87 کیلوگرم: علی شیرانی 6 (ضربه فنی) – ابوالفضل رضایی صفر
97 کیلوگرم: حسین قربانی 9 – محمد رضایی 2
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی 9 – محسن بهمنی صفر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × 1 =