صفحه اصلی » اجتماعی » بالاترین درصد عملکرد در شعب بدوی به استان اصفهان تعلق دارد

بالاترین درصد عملکرد در شعب بدوی به استان اصفهان تعلق دارد

 مدیرکل محترم تعزیرات حکومتی گفت: استان اصفهان بهترین عملکرد در شعب بدوی عادی و تخصصی  را با میزان 114 درصدی عملکرد به خود اختصاص داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۳ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۶

به گزارش صاحب نیوز؛ علی اکبر مختاری در خصوص بررسی عملکرد این استان در سه ماه نخست سال جاری اظهار کرد: با توجه به بررسی های به عمل آمده در سراسر کشور استان اصفهان بهترین عملکرد در شعب بدوی عادی و تخصصی  را با میزان 114 درصدی عملکرد به خود اختصاص داد.

مدیرکل محترم تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه استان اصفهان استان پهناور و دارای موارد متنوع در نوع تخلف و همچنین اشکال متنوع در انجام دادن تخلف است، گفت: با توجه وسعت استان اصفهان امر رسیدگی بسیار سخت و طاقت فرسا بوده که برای جبران این مسائل روسا شعب و همکاران در تمامی ادارات تابعه با تلاش و پشتکار این ایراد را رفع کرده و توانستند از 11 هزار و 257 فقره پرونده متشکله در سه ماه نخست سال  با احتساب پرونده های از سنوات قبل12 هزار و 779 پرونده را رسیدگی  و برای آنها رای صادر کنند.

وی در ادامه افزود: برای این تعداد پرونده رسیدگی شده در سه ماهه نخست 1401 چهارصد و سی و نه میلیارد تومان رای محکومیت صادره شده که بخشی از آن وصول و الباقی در مسیر پیمودن مراحل قانونی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × 3 =