صفحه اصلی » رپورتاژ آگهی » شروع ثبت نام دوره جامع آموزش سئو منطقی

شروع ثبت نام دوره جامع آموزش سئو منطقی

اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و یا بدنبال فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستید، بی شک می توان گفت دوره سئو منطقی می تواند برای شما یک نقطه شروع و پرتاب باشد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۴ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ در این صفحه قرار است شما پس از گذراندن این دوره تبدیل به یک متخصص حرفه ای سئو با دیدگاهی منطقی و اصولی شوید. در این دوره سئو از پرداختن به هرگونه از بحث های تکراری SEO خودداری شده و از بدیهیات سریع گذر شده و بیشتر زمان را به مباحث تخصصی و ریز که کمتر کسی به آنها توجه می کند اختصاص داده ایم. پیشنهاد می شود حتما قبل از شرکت در این دوره یک آشنایی ابتدایی با سئو داشته باشید تا بتوانید با سرعتی یکسان همراه با مدرس دوره، پیش بروید و تمامی مفاهیم برای شما قابل درک باشد. در ادامه موارد ذکر شده در این دوره سئو حرفه ای را بیشتر بررسی خواهیم کرد.

دوره سئو چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و یا بدنبال فعالیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ هستید، بی شک می توان گفت دوره سئو منطقی می تواند برای شما یک نقطه شروع و پرتاب باشد. سئو در واقع به معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو است و یا در تعریفی دیگر می توان گفت سئو مجموعه فرایندی است که ما بر روی یک وب سایت انجام می دهیم تا سایت مورد نظر بر روی کلمات دلخواه ما بر روی گوگل بالا بیاید و بتوانیم مخاطب هدفمند خود را از گوگل دریافت کنیم و در نهایت آن مخاطب را تبدیل به مشتری وفادار و خریدار کنیم. در جواب به سوال بالا می توان گفت این دوره سئو در دو جای مختلف می تواند به کمک شما بیاید و در نهایت هر دو می تواند درآمد شما را افزایش دهد.

1 – صاحب یک کسب و کار آنلاین هستم : اگر صاحب یک بیزینس آنلاین هستید درواقع سئو می تواند نقطه قوت شما بین رقبا باشد. اگر کمی منطقی نگاه کنیم سئو سایت تاثیر مستقیم بر روی افزایش فروش وب سایت دارد چرا که ما با بهینه سازی سایت مخاطبین هدفمند را وارد سایت می کنیم و در نتیجه آن مخاطبین را تبدیل به مشتری می کنیم و در نهایت فروش سایت (درآمد کسب و کار ما) افزایش پیدا می کند. در این دوره جامع آموزش سئو ما به شما از ابتدایی ترین مراحل بهینه سازی سایت را تا حرفه ای ترین و تخصصی ترین مباحث بهینه سازی را آموزش می دهیم تا بتوانید به تنهایی هر نوع وب سایتی که خواهید داشت را برای گوگل بهینه سازی کنید و بتوانید درآمد آن را افزایش دهید.

2 – یک علاقمند به دیجیتال مارکتینگ و سئو هستم : اگر شما یک فرد علاقمند به دنیای بازاریابی دیجیتال هستید و قصد دارید از این روش کسب درآمد کنید، سئو می تواند برای شما بهترین روش و بهترین نقطه برای ورود به این بازار باشد. چراکه سئو در بین تمامی ابزار های بازاریابی دیجیتال قدرت بیشتری دارد و این برای شما قطعا لذت بخش تر خواهد بود. امروزه با توجه به افزایش وب سایت ها و فعالیت اینترنتی کسب و کار ها درخواست ها برای بهینه سازی نیز افزایش یافته و اگر شخصی بتواند به خوبی فرایند سئو و بهینه سازی سایت را یاد بگیرد می تواند به راحتی درآمد ماهیانه خود را به اعدادی همچون 50 تا 100 میلیون تومان برساند. در این دوره سئو به صورت صفر تا صد تکنیک ها و اصول بهینه سازی سایت را آموزش داده ایم تا بتوانید با مشاهده آن بهترین نتایج را بر روی وب سایت ها کسب کنید.

سرفصل های دوره سئو منطقی (Logic SEO)

این دوره در چهار فصل + یک فصل ویژه برگزار خواهد شد که در فصل های یک تا چهار بصورت کامل و جامع به مباحث اصلی و تخصصی SEO خواهیم پرداخت و امپراطوری خود را آماده می کنیم و استراتژی آن را خواهیم چید و با تمام نکات ریز آن آشنا خواهیم شد و تمامی موارد را جز به جز برسی خواهیم کرد. در فصل آخر که فصل ویژه این دوره جامع یادگیری سئو می باشد، به تخصصی ترین نکاتی که در هیچ دوره ای پیدا نخواهید کرد، خواهیم پرداخت.

فصل 1 دوره سئو منطقی – مفاهیم پایه :

 • بررسی ماهیت سئو و چیستی و اهمیت آن
 • بررسی نحوه کارکرد موتور های جستجو و درک آنها
 • بررسی سبک های اجرای سئو بر روی یک پروژه (کلاه سفید، خاکستری، سیاه)
 • بررسی بازار کار SEO
 • بررسی حقوق و دستمزد برای افراد Senior – Junior
 • معرفی الگوریتم های گوگل و خط قرمز های آنها
 • قرارداد سئو + پروپوزال سئو (RFP)

فصل 2 دوره سئو منطقی – سئو داخلی :

 1. بررسی مفهوم User-Intent
 2. آموزش تحقیق کلمات کلیدی
 3. آموزش نحوه پخش کلمات کلیدی در سایت
 4. بررسی معماری محتوایی بر اساس مدل Pillar-Cluster v1 – v2
 5. اجرای نمونه Pillar-Cluster v1
 6. بهینه سازی و سئو محتوای متنی
 7. بررسی تیپ های مختلف صفحات و کاربرد آنها (PLP , PDP , …)
 8. برسی مدل های مختلف لینک سازی داخلی
 9. رفع مشکلات احتمالی در فرایند بهینه سازی (کنیبالیزیشن، ریدایرکت ها، کنونیکال و …)
 10. آموزش ابزار های سئو داخلی (Ahrefs – Kwfinder – Google Keyword Planner – Screaming Frog – Semrush – Keywordtool)

فصل 3 دوره سئو منطقی – سئو تکنیکال :

 1. بهینه سازی تصاویر
 2. بهینه سازی و فشرده سازی سورس کد سایت
 3. برسی فاکتور های LCP – CLS – FID , … در Google Page Speed
 4. آموزش افزایش سرعت CMS اختصاصی
 5. آموزش افزایش سرعت سایت WordPress
 6. آموزش فعال سازی Cache
 7. آموزش فعال سازی GZip
 8. آموزش فعال سازی Keep-alive
 9. آموزش فعال سازی Lazy Loading
 10. آموزش برسی Broken Link ها
 11. آموزش ابزار های سئو تکنیکال (Google Pagespeed – GTmetrix – Pingdom – Giftofspeed – Screaming Frog)

فصل 4 دوره سئو منطقی – سئو خارجی :

 1. بررسی مفاهیم لینک سازی خارجی و کاربرد آنها
 2. بررسی ماهیت بک لینک
 3. بررسی انواع بک لینک
 4. بررسی انواع انکر تکست ها
 5. بررسی انواع مدل های سایت ها برای دریافت بک لینک و تاثیر آنها
 6. بررسی Referring domains
 7. بررسی Referring IPs
 8. بررسی رپورتاژ آگهی
 9. نحوه انتخاب سایت برای ارسال رپورتاژ آگهی
 10. حقایق و نکات و شایعه های رپورتاژ آگهی
 11. لینک سازی زنجیره ای یا چند گره ای
 12. PBN
 13. لینک سازی انبوه و سایدبار
 14. سوشیال سیگنال و تاثیر آن
 15. آموزش ابزار های سئو خارجی (Ahrefs – Semrush)

 

تابو شکنی در دوره سئو منطقی!

به نقل از مدرس دوره امیر محمد خجسته؛ یکی از چیز هایی که من آن را جزو رسالت خودم در این دوره آموزشی می دانم این است که بتوان مفاهیم را به بهترین شکل ممکن انتقال دهم. این مسئله امکان پرداختن به موارد بیهوده و پوچ را در دنیای سئو از من میگیرد؛ شاید شما هم در فضاهای مجازی مانند اینستاگرام یا یوتیوب با آموزش های مختلف یا افراد مختلف آشنا شده اید که هرکدام از آنها نظریه ای دارند، برای مثال برخی می گویند ما دیگر از PBN ها استفاده نخواهیم کرد؛ یا برخی می گویند بک لینک های سایدبار بشدت مخرب است و به هیچ عنوان استفاده نکنید. حال زمانی که به بررسی پروژه های این افراد یا آموزش ها می پردازید مشاهده می کنید که تمام نباید هارو استفاده کرده و رتبه مورد نظر را نیز کسب کرده اند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره سئو منطقی بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید. من در این دوره قصد دارم تا با همراهی شما به تابو شکنی در سئو بپردازیم و تمامی باید ها و نباید هارو برسی کنیم و منطق پشت آنها را نیز مشاهده کنیم تا متوجه شویم ماجرا از چه قرار است. این دقیقا قسمت جذاب این دوره جامع سئو است که آن را از دیگر دوره های سطح وب متمایز می کند!

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج + 20 =