صفحه اصلی » ورزشی » سپاهان برای قهرمانی، باید از همین ابتدا امتیازهای لازم را به دست آورد

سپاهان برای قهرمانی، باید از همین ابتدا امتیازهای لازم را به دست آورد

مربی فوتبال گفت: بازیکنان سپاهان و مورایس می‌دانند که سال گذشته تیم‌های پایین جدول از قهرمانی تیم محرم جلوگیری کردند لذا باید از همین اول با بازی هجومی امتیازهای لازم را بدست آورند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۹ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

حسن شفیعی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در هفته دوم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال سپاهان میزبان نساجی مازندران است، سپاهان در اولین دیدار خود توانست تیم استقلال قهرمان لیگ ۲۱ بدون باخت را با دو گل در ‌ورزشگاه آزادی خالی از تماشاگر شکست دهد.

مربی فوتبال عنوان کرد: تیم نساجی در اولین بازی خود با تیم مس کرمان به تساوی یک یک دست پیدا کرد که بازی در نقش جهان انجام شد ولی بازی خانگی به حساب می آمد.

شفیعی بیان کرد: تیم نساجی در اولین بازی خود با سیستم -1 ۳-۲-۴بازی کرد، در مقابل تیم سپاهان با سیستم ۳-۳،-۴ بازی داشت، نساجی با دروازبانی با تجربه به بنام حقیقی که سال خوبی را پشت سر گذاشته است وچهار دفاع با تجربه که شامل دفاع وسط شیری و ابراهیمی، چپ جوادیان و راست غلامعلی بیگی است و همچنین دو هافبک میانی صادقی ‌و شریفی و کمی جلوتر شجاعی، حردانی وکلانتری بعلاوه تک مهاجم خود اسلامی را با تجربه کافی در اختیار دارد.

وی افزود: مطهری جویای نام و سرمربی نساجی آمده است که خود را ثابت کند و می داند که مورایس فقط تفکرش قهرمانی و گرفتن سه امتیاز کامل از بازی خانگی است پس بنابراین مطهری می‌داند که با چه تیمی و چه بازیکنانی بازی دارد.

حسن شفیعی اذعان کرد: برای مثال نورافکن و رضاییان مهاجمان چپ و راستند که می‌توانند هر دفاعی را دور بزنند، نور افکن با شوت‌های خود ورضاییان با سانت ها وضربات ایستگاهی بازی می کنند.

این مربی فوتبال توضیح داد: دو دفاع وسط تیم سپاهان دانشگر بلند قد و داسیلوا هستند، ریگی بازیکنی باقدرت، با توپ گیری خوب و بازی سازی است بعلاوه در جلوی دو مدافع میانی در کنار ریگی، دو هافبک حضور دارند که در حمله ‌و در ۱۸ قدم حضور به موقع دارند یعنی کریمی وسلمانی جوان، همچنین در دو سوی مهاجم ها یعنی احمد زاده وعلی نژاد که نقش وینگر ونقش مهاجم دوم را بازی میکنند، مقانلوی دونده و درگیرشونده قرار دارد.

مربی فوتبال اشاره کرد: بازیکنان سپاهان و مورایس می‌دانند که سال گذشته تیم‌های پایین جدول از قهرمانی تیم محرم جلوگیری کردند لذا باید از همین اول با بازی هجومی امتیازهای لازم را بدست آورند.

شفیعی تصریح کرد: مطهری در زمان فیروز کریمی سابقه بازی در سپاهان را دارد و چند قهرمانی را تجربه کرده، پس حتما برای این بازی طرح و برنامه ریزی خاصی را خواهد داشت.

وی ادامه داد: سپاهان با تیمی بازی دارد که می‌شود گفت تیم خانه بدوش، چرا که مازندران استانی که بیشترین بازیکن را در لیگ های ایران داراست، فاقد زمین برای تیم محبوب خود است، مردم خوب ‌مازندران سالهاست بازی‌های تیم محبوب خود را از تلویزیون شاهد هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

11 − 3 =