صفحه اصلی » ورزشی » کارکردن کنار وسیلین بسیار لذت بخش است/ منتظر شروع لیگ جدید با حضور هواداران هستیم

کارکردن کنار وسیلین بسیار لذت بخش است/ منتظر شروع لیگ جدید با حضور هواداران هستیم

ستاره هندبال تیم ملی گفت: همه ما مشتاق اين هستيم که دوباره بازی‌ها مانند روال قبل برگزار شود که بتوانیم در اصفهان بازی كنيم و از حضور تماشاچيان خود بهرمند شویم.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

محمد کیانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛ در خصوص اردوهای تیم ملی هندبال و کار کردن زیر نظر وویوویچ گفت: همانطور كه مي دانيد وويويچ يكی از بزرگان عرصه مربيگري است و آرزوی هر ورزشكاری اين است که با مربی‌های بزرگ كار كند. كاركردن با وسيلين واقعا لذت بخش است چون مربی‌ای است كه در كارش جديت خاصی را دارد و از لحاظ فنی مربی تراز بالایی است همچنین او رابطه‌ای بسیار خوبی با بازيكنان برقرار کرده و توانسته از لحاظ روانی و فنی بازيكنان را در سطح بالایی نگه دارد. او همچنین از كادری در كنار خودش استفاده كرده كه همگی از دانش بالایی برخوردارند.

ستاره هندبال تیم ملی با توجه به کسب عنوان برترین بازیکن اخلاق در مراسم معرفی کادرتیم‌های ورزشی فولاد مبارکه سپاهان خاطرنشان کرد: باعث افتخار و خرسندی بنده است كه به عنوان بازيكن اخلاق انتخاب شدم از آنجایی كه باشگاه هميشه در بحث اخلاق، منش و رفتار جوانمردانه تاكيد داشته وظيفه بنده بوده که چه در زمينه ورزشی و چه خارج از زمين بازی هميشه اخلاق حرفه‌ای و برخورد مناسب داشته باشم. تشكر ميكنم از همه دوستانی كه رای‌ به انتخاب بنده دادند و اميدوارم بتوانم اين مسير را در راستای ورزش و زندگی ادمه بدهم.

وی که بتازگی قراردادی سه ساله با سپاهان به امضاء رسانده در خصوص نهمین سال حضور خود در این باشگاه گفت: بله من خودم را از خانواده سپاهان ميدانم، از رده پايه فعالیت خود را از اين باشگاه بزرگ شروع كرده و مديون اين مجموعه هستم. كجا بهتر از سپاهان؛ همچنین از حسن اعتماد باشگاه، كادرفنی و مربی‌های تيم بالاخص آقای رحيمی‌زاده و قشقایی‌راد تشكر مي كنم كه به بنده اعتماد كرده و امیدوارم بتوانم در راه رسيدن به هدف‌های تيم مثمرثمر باشم و نهايت كمک و كيفيت بالایی از خود نشان دهم.

ملی‌پوش هندبال از حال و هوای شروع لیگ جدید و احتمال بازگشت آن به شرایط قبل از کرونا با حضور هواداران خاطرنشان کرد: همه ما مشتاق اين هستيم که دوباره بازی‌ها مانند روال قبل برگزار شود که بتوانیم در اصفهان بازی كنيم و از حضور تماشاچيان خود بهرمند شویم. ورزش با حضور تماشاچيان واقعا حس بسیار خوبی دارد و امیدواریم دوباره به آن هيجان واقعی خود برگردد.

کیانی افزود: سه سالی است که بخاطر شرايط كرونا بازی‌ها بصورت متمرکز و بدون حضور هواداران برگزار می‌شد و اميد داریم كه امسال ليگ جذاب و پويايی داشته و بتوانيم از عنوان قهرماني سال پيش خودمان دفاع كنيم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج + 16 =