صفحه اصلی » استان اصفهان » طرح انتخاب مدیران و کارکنان جهادی در همه دستگاه‌ها اجرایی شود

طرح انتخاب مدیران و کارکنان جهادی در همه دستگاه‌ها اجرایی شود

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با اشاره به طرح انتخاب مدیران و کارکنان جهادی و حضور در منازل آن‌ها در فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: این گونه اقدامات ارزشمند باید به دستگاه‌های دیگر نیز تعمیم داده شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۸ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان  اظهار داشت: از بهترین کارهایی که پیوند دلی می‌تواند بین فرمانده و زیر مجموعه ایجاد کند همین بازدیدها و سرکشی از خانواده‌های کارکنان است.

وی افزود: معتقدم فرماندهی موفق است که با نیروهای تحت امرخودش زندگی کند به طوری که از مشکلات و درد و رنج و یا خدای ناکرده از بیماری اعضای خانواده آن‌ها مطلع باشد و اگر نیروها آنقدر با فرمانده خود صمیمی بودند که به راحتی هم و غم خود را با او مطرح کردند، معلوم می‌شود که این فرمانده توانسته است بر دل نیروهای خود حکومت کند.

جان‌نثاری طرح انتخاب مدیران و کارکنان جهادی و حضور در منازل آن‌ها و قدردانی از خانواده‌هایشان که در فرماندهی انتظامی استان اصفهان در حال انجام است را مورد تمجید قرار داد و گفت: هم اصل کار خوب بوده و هم شیوه اجرای آن که فرمانده انتظامی استان به همراه رؤسای عقیدتی سیاسی، حفاظت اطلاعات، بازرسی و دیگر همکاران در منزل مدیران و کارکنان جهادی حضور پیدا می‌کنند بسیار تاثیرگذار است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان با بیان اینکه این گونه اقدامات ارزشمند باید به دستگاه‌های دیگر نیز تعمیم داده شود، بیان کرد: مدیران و مسؤولان دستگاه ها باید بدانند که فقط با مادیات نمی‌توان دل کارکنان را به دست آورد بلکه باید با آن‌ها ارتباط دلی پیدا کرده و پیوند عاطفی برقرار کرد.

وی ادامه داد: اگر می‌بینیم نیروهای انتظامی به دستور فرمانده خود تا مرحله‌ای پیش می‌روند که جانشان را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران می‌کنند این اتفاق به جهت رابطه دلی است که بین فرمانده و زیرمجموعه وجود دارد.

جان نثاری اضافه کرد: مجموعه این اقدامات که باعث مجاهد پروری و افزایش روحیه جهادی در بین نیروها و خانواده‌هایشان می‌شود و قطعاً رضایت رهبر معظم انقلاب را به دنبال دارد و شکی در آن نیست که رضایت ایشان، رضایت امام زمان(عج) را نیز در پی خواهد داشت

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان همکاری با فرماندهانی همچون سردار میرحیدری را افتخاری برای استانداری اصفهان عنوان کرد و گفت: عملکرد وی نشان می‌دهد همانطور که مثل کوه در مقابل دشمنان استوار ایستاده اما در عین حال مانند یک برادر همدل درون خانواده های همکارانشان حضور یافته و به آنان محبت می‌کند.

وی تصریح کرد: این کار خیلی ارزشمندی است که یک فرمانده در بحبوحه و شلوغی کارهایش حواسش به خانواده زیرمجموعه خودش باشد و به آنان سرکشی کند و این همان چیزی است که پلیس ما را با پلیس سایر کشورهای دنیا متمایز می‌کند.

جان‌نثاری با بیان اینکه در درون پلیس سایر کشورهای دنیا این گونه کارها مطرح نیست، بیان کرد: ولی در اینجا فرمانده پلیس با کسی که زیر نظرش کار می‌کند در یک نقطه با او و همسرش برادر می‌شوند، این ارزش‌های دینی و حاکمیتی ما و فرق بزرگ ما با پلیس کشورهای دنیا است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: لازم می دانم از جانب استاندار و مسؤولان رده اول استان از کسانی که برای امنیت این مرز و بوم جان‌فشانی می‌کنند و هم از خانواده آن‌ها صمیمانه تشکر کنم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × پنج =