صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » برنامه ریزی به منظور تحقق سهمیه پوشش بیمه روستائیان استان اصفهان در کمترین زمان

برنامه ریزی به منظور تحقق سهمیه پوشش بیمه روستائیان استان اصفهان در کمترین زمان

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان در نشست قرارگاه محرومیت زدایی استان، با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور تحقق سهمیه پوشش بیمه روستائیان استان اصفهان در کمترین زمان، ایجاد اقتصاد مردمی را از اهداف دولت برشمرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۰ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ کارگروه محرومیت‌زدایی استان در خصوص صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و به صورت ویدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستان ها برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان در این نشست به اهمیت سراسری پوشش بیمه اشاره کرد و گفت: یکی از ابزارهای عدالت در جامعه بیمه است. مخاطبین صندوق بیمه اجتماعی روستائیان کشاورزان، عشایر و روستائیان هستند که همه از نگاه دولت اصالت دارند و خدمت برای این بزرگواران باعث افتخار ماست.

مصطفی خضری با اشاره به اهمیت و هدف دولت بر ایجاد «اقتصاد مردمی» در کشور، ادامه داد: در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان اراده شده تا در فرصت کوتاهی یک میلیون نفر تحت پوشش بیمه قرار بگیرند که فرصتی مهم و ارزشمند است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: دلیل شکل گیری ستاد وکارگروه ذیل قرارگاه محرومیت زدایی این است که سیاست گذاری ما در قرارگاه مهاجرت معکوس برای کاهش حاشیه نشینی است. اگر در روستاها بسترهای مناسب فراهم شود شاهد کاهش آمار مهاجرت از روستا به شهر خواهیم بود.

خضری با اشاره به این که سیاست استان تحقق سهمیه پوشش بیمه روستائیان در کمترین زمان است، اظهار کرد: این مهم با هم افزایی دستگاه های مختلف استان رقم خواهد خورد. در پیشبرد این هدف نقش هر دستگاه مشخص خواهد شد تا با اشتراک گذاری ظرفیت دستگاه های اجرایی استان در کمترین زمان و با کمترین هزینه تعداد افراد بیمه شده در استان ارتقاء یابد.

گفتنی است؛ درپایان این نشست تفاهم نامه همکاری میان صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان به امضا رسید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 2 =