صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » سند توسعه مشارکت‌ها از حوزه پیمان سپاری به مردم سپاری تصویب شد

عضو شورای شهر اصفهان خبر داد؛

سند توسعه مشارکت‌ها از حوزه پیمان سپاری به مردم سپاری تصویب شد

عضو شورای شهر اصفهان گفت: سند توسعه مشارکت‌ها از حوزه پیمان سپاری به مردم سپاری از بخش پژوهش شورا تصویب و از ماه آینده اجرا خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ - جمعه ۱۴۰۱/۰۵/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ مصطفی نباتی نژاد، عصر روز پنجشنبه در گردهمایی فرهنگی و اجتماعی و نکوداشت هفته مشارکت‌های مردمی با بیان اینکه اگر خیران و تشکل‌های مردم نهاد نبود، تمامی مسائل اجتماعی و اقتصادی روی زمین مانده و به سرانجام نمی رسید، اظهار کرد: شورای شهر به مردم سپاری، مشارکت پذیری و مشارکت‌جویی اعتقاد راسخ دارد و نه بر اساس یک ژست کاری بلکه باور این مسئله یک ضرورت است.

عضو شورای شهر اصفهان بیان کرد: ما شعار، شهر زندگی، شهر همگرا و شهر برای مردم و در کنار مردم را در راستای اهمیت دادن شورا به تشکل‌های مردمی و خیران برگزیدیم؛ در حوزه خدمات شهری و عمران شهری به دنبال جایگزینی پیمان سپاری به مردم سپاری هستیم.

وی افزود: سند توسعه مشارکت‌ها از حوزه پیمان سپاری به مردم سپاری از بخش پژوهش شورا تصویب و از ماه آینده اجرا خواهد شد.

نباتی نژاد تصریح کرد: ادبیات حکمرانی مردمی که در حد تئوری در جامعه تعریف می‌شود، مشارکت در اجرا نیست و واژه‌های مثل سیاستگذاری، طراحی و همچنین مسئله‌ یابی و مسئله شناسی نگاه‌های متعالی است که باید در این عرصه قدم برداشته شود.

عضو شورای شهر اصفهان گفت: با مشارکت در مسئله شناسی و مسئله‌یابی و راهکار آن از طریق پلتفرم باشگاه شهراندیشان و نخبگان شهر، سیاستگذاری و اولویت‌سنجی خواهد شد و اجرای خانه خیران در اصفهان در آینده نزدیک دو وعده شورا است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

بیست − یازده =