صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع یک هزار و 225 دستگاه سرمایشی بین مددجویان اصفهانی

توزیع یک هزار و 225 دستگاه سرمایشی بین مددجویان اصفهانی

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: هزار و 225 دستگاه وسایل سرمایشی از ابتدای فصل تابستان تاکنون بین خانواده های تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان توزیع شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۵۳ - شنبه ۱۴۰۱/۰۵/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛  هادی بنایی، از توزیع لوازم ضروری سرمایشی بین خانواده های تحت پوشش خبر داد و گفت: از ابتدای فصل تابستان تاکنون براساس نیازسنجی صورت گرفته در سامانه هوشمند امداد، هزار و 225 دستگاه کولر و یخچال فریزر به خانواده های نیازمند در سطح استان اهدا شده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با اشاره به تعداد اقلام توزیع شده، ادامه داد: 725 دستگاه کولر آبی و 500 دستگاه یخچال فریزر با اولویت مناطق محروم، بین خانوارهای تحت حمایت توزیع شد.

وی با قدردانی از همراهی تولیدکنندگان داخلی در حمایت از خانواده های نیازمند، افزود: اقلام ضروری مورد نیاز این خانواده ها با هم افزایی تولیدکنندگان لوازم خانگی ایرانی و مشارکت خیران تامین و بین نیازمندان توزیع شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اصفهان با دعوت از خیران برای کمک به رفع نیاز خانواده های تحت پوشش این نهاد، گفت: عموم مردم خیر استان می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد یا مراکز نیکوکاری در سطح استان در خدمت رسانی به نیازمندان مساعدت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

1 × سه =