صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » رتبه اول استان اصفهان در جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان کشور با کسب 274 مقام

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان خبرداد؛

رتبه اول استان اصفهان در جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان کشور با کسب 274 مقام

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: دانش آموزان استان اصفهان با کسب274 رتبه، بیشترین رتبه های چهلمین جشنواره کشوری فرهنگی هنری فردا و سومین جشنواره فرهنگی هنری کانون ها را از آن خود کردند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا ابراهیمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار کرد: دانش‌آموزان استان اصفهان در چهلمین دوره جشنواره فرهنگی هنری فردا و سومین جشنواره فرهنگی هنری کانون ها موفق به کسب 274 مقام برتر شدند.

وی با بیان اینکه این جشنواره برابر روال همه ساله در چهار مرحله مدرسه، منطقه‌ای،  استانی و  کشوری برگزار شد، افزود:  پس از دریافت آثار، مرحله داوری غیر حضوری آثار برگزار و از بین آثار ارسالی به دبیرخانه در شش بخش شامل آفرینش‌های ادبی، بخش نقد، بخش رسانه و فضای مجازی، هنرهای آوایی، فیلم و هنرهای نمایشی، هنرهای دستی و تجسمی و علمی و مهارتی که در مجموع با بیش از 130 رشته و گرایش مختلف را شامل می‌شود آثار برگزیده برای رقابت در بخش آنلاین جشنواره انتخاب شدند.

رئیس ستاد استانی جشنواره فردا تعداد آثار راه یافته از مرحله منطقه به سطح استان را  تعداد 6780 اثر اعلام کرد و افزود: از این تعداد اثر راه یافته به  مرحله استان پس از داوری به صورت غیرحضوری و ارتباط برخط با دانش آموزان تعداد  481 اثر به مرحله کشوری ارسال شد.

وی گفت: دانش‌آموزان استان درمجموع با کسب 87 رتبه اول، 49 رتبه دوم، 91 رتبه سوم و 48 برگزیده بیشترین رتبه ها را در میان استان ها ی کشور از آن خود نمودند. و این در حالی است که این روند در چهار سال متوالی تکرار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 − یک =