صفحه اصلی » ورزشی » مصوبات بسیار مطلوب و قابل توجه برای حوزه ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است

مصوبات بسیار مطلوب و قابل توجه برای حوزه ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: در سفر ریاست جمهوری اعتبارات خوبی نصیب ورزش و امور جوانان اصفهان شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱

به گزارش صاحب نیوز؛  جواد محمدی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در خصوص سفرهای آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و هیئت دولت به استان‌ها اظهار داشت: حضور رئیس‌جمهور با وزرای دولت در سفرهای استانی برای مردم امیدبخش است، چراکه رئیس‌جمهور و وزرا به طور مستقیم پای صحبت مردم می‌نشینند و به مشکلات و درد دل مردم گوش می‌کنند.
وی با اشاره به سفر ریاست محترم جمهور به استان اصفهان گفت: حضور اعضای محترم هیئت دولت در استان اصفهان برکات بسیار خوبی را برای استان در حوزه‌های مختلف به ویژه حوزه ورزش و امور جوانان داشته است.
محمدی با اشاره به اعتبارات در نظر گرفته شده برای ورزش و امور جوانان بیان داشت: با پیگیری مجدانه اداره کل و مساعدت دکتر مرتضوی استاندار محترم و حمایت دکتر سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان، 345 میلیارد تومان اعتبار برای حوزه ورزش و امور جوانان استان اصفهان مصوب شد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تصریح کرد: این رقم اعتبار نوید بخش شروع فعالیت اثرگذار و ماندگار حوزه ورزش و امور جوانان خواهد شد که در این بین از پیگیری، تلاش‌ها و زحمات استاندار و وزیر ورزش و جوانان که در سفر ریاست جمهوری، کنار آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی حضور داشتند تشکر می‌کنم، این عزیزان از نزدیک مسائل و موضوعات ورزش استان اصفهان را رصد کردند و در این امر عنایات ویژه داشتند.
وی با بیان اینکه امیدوارم هرچه زودتر اعتبارات ورزش و امور جوانان استان اصفهان ابلاغ گردیده و متعاقبا تخصیص یابد، تاکید کرد: این اعتبار می‌تواند پروژه های ورزشی نیمه تمام در اقصی نقاط استان بویژه در مناطق محروم را به سمت تکمیل و بهره برداری برده و در راستای اهداف و رویکرد مدنظر دولت سیزدهم؛ سوق دهد، دغدغه دولت سیزدهم توجه به همه اقشار و خدمت‌رسانی به آنها می‌باشد و این اعتبار می‌تواند تحول عظیمی در ورزش اکثر نقاط استان اصفهان ایجاد نماید.
جواد محمدی در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم از توجه و ظرفیت سفر ریاست جمهوری نهایت بهره را ببریم و گام موثری را در راستای توسعه ورزش و امور جوانان برداریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

13 − دوازده =