صفحه اصلی » استان اصفهان » فروش بیلت اربعین صرفا از سایت شرکت های هواپیمایی

فروش بیلت اربعین صرفا از سایت شرکت های هواپیمایی

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی گفت: عملیات پروازی اربعین حسینی از ۲۰ شهریورماه آغاز و در ۳۱ شهریورماه پایان خواهد یافت و فروش بلیت پروازهای اربعین صرفاً از طریق سایت شرکت‌های هواپیمایی مجاز خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۱ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ زائرین از تاریخ ۲۰ تا ۳۱ شهریور می‌توانند بلیت هواپیما برای شهر نجف را با نرخ مصوب ۶ میلیون تومانی خریداری کنند و قبل و بعد از این تاریخ نرخ پروازها به شیوه قبل است.

ابوذر ضیایی مدیرکل فرودگاه‌‌های استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز؛ در خصوص آمار پروازهای اربعین گفت: باتوجه به کم و زیادشدن پروازهای اربعین توسط شرکت‌ها هنوز نمی‌توانیم آمار دقیقی ارائه دهیم، اما تا یک هفته الی ده روز مانده به اربعین، آمار دقیق اعلام می‌شود.

همچنین حسن خوشخو معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی از نرخ‌گذاری ۶ میلیونی بلیت هواپیما برای سفر هوایی به عراق خبر داد و گفت: این نرخ بلیت فقط مخصوص فروش در ایام اربعین است.

وی همچنین از ممنوع بودن فروش بلیت پروازهای اربعین توسط دفاتر خدمات مسافرت هوایی و سایر اپلیکیشن‌ها خبر داد و افزود: امسال در ایام اربعین فروش چارتری نداریم و فروش بلیت پروازهای اربعین صرفا از طریق سایت شرکت‌های هواپیمایی به صورت مستقیم امکان پذیر است.

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی درباره قیمت بلیت پروازهای نجف در کلاس بیزنس نیز، گفت: مطابق مصوبات در کلاس بیزنس نرخ‌گذاری نداریم و بر اساس قانون عرضه و تقاضا به فروش می‌رود.

خوشخو تاکید کرد: عملیات پروازی اربعین حسینی از ۲۰ شهریورماه آغاز و در ۳۱ شهریورماه پایان خواهد یافت و فروش بلیت پروازهای اربعین صرفاً از طریق سایت شرکت‌های هواپیمایی مجاز خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نوزده − چهارده =