صفحه اصلی » ورزشی » تارتار: از کیفیت فنی تیم راضی هستم

تارتار: از کیفیت فنی تیم راضی هستم

مربی فوتبال تیم ذوب آهن گفت: چندین موقعیت خیلی خوب در ضربات ایستگاهی نسیب ما شد، اسلامی موقعیتی خیلی خوب داشت که  به خاطر جوانیش تعلل کرد ولی در مجموع از کیفیت فنی تیم راضی هستیم.

تاریخ انتشار: ۰۰:۵۶ - جمعه ۱۴۰۱/۰۶/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی تیمش با تیم مس رفسنجان اظهار کرد: بازی بازی نزدیکی بود هر دو تیم برابر بودند موقعیت خاصی ایجاد نشد تا اواخر بازی در نیمه اول صحنه پنالتی بوجود آمد که باید کارشناسی صورت بگیرد با شناختی که از بیژن حیدری و همکارانشان دارم مطمئنم که ایشان به راحتی اشتباه نمی کنند اعتقاد بسیار زیادی به داوری حیدری دارم از داوران با کیفیت فوتبال ما هستند.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن افزود: در نیمه دوم در 15 دقیقه ابتدایی تیم مس بهتر از ما کار کرد ما یک مقدار بد کار کردیم، بلافاصله با تعویض هایی که انجام دادیم، سه  تعویضی که انجام دادیم کفه ترازو را به سوی ما بر گرداند و ما کاملا مسلط شدیم تیم مس را در نیمه زمین خودشان بردیم و موقعیت هایی داشتیم.
تارتار بیان کرد: تیم مس جانانه دفاع و از خود گذشتگی کرد و ما در ضربات آخر کم دقت بودیم اما در مجموع کیفیت تیمی خوبی داشتیم به خصوص در 30 دقیقه پایانی بازی و از بچه ها تشکر می کنم که کم اشتباه بودند و موقعیت خاصی به تیم خوب رفسنجان ندادیم مس از تیم های با برنامه فوتبال ما است و ربیعی از مربیان جوان ماست که در ادامه راه برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم.
وی افزود: بیشتر دفاع ما خط حمله آنها را اذیت کرد و کاملا آن ها راکنترل کردیم موقعیت خاصی به آن ها ندادیم به غیر از صحنه پنارتی موقعیت خطرناکی نداشتند.
وی گفت: چندین موقعیت خیلی خوب در ضربات ایستگاهی نسیب ما شد، اسلامی موقعیتی خیلی خوب داشت که  به خاطر جوانیش تعلل کرد ولی در مجموع از کیفیت فنی تیم راضی هستیم.
مهدی تارتار بیان کرد: اگر بازیکن با کیفیت و  آزاد گیر مان بیاید احتمالاجایگزین  خواهیم کرد؛ هر سه بازی را برای بردن وارد بازی شدیم و قرعه بسیار سختی به ما خورده و کار مارا سخت کرده است در بازی اول در شروع نیمه دوم ده نفره شدیم،در بازی دوم تا نیمه 97 از تراکتور سازی پیش بودیم که متاسفانه مدافع سر زن ما آسیب دید و بیرون آمد و ده نفره شدیم و گل مساوی را دریافت کردیم.

مهدی تاتار بیان کرد: امروز هم بد شانس بودیم می توانستیم برنده بازی باشیم، باتیم هایی بازی کردیم که برای آن ها سهمیه بسته شده است و نشان می دهد تیم ما هم کمتر از آن ها نیست بچه های ما باید خود را باور و به خودشان ایمان داشته باشند ما تیم خوبی امسال داریم می توانند در آینده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند.

محمد ربیعی بعد از بازی تیمش با ذوب آهن اظهار کرد: پیش بینی این را داشتیم که بازی نزدیکی داشته باشیم در زمان هایی از بازی توانستیم خودمان را قالب بر بازی کنیم و صاحب توپ و میدان بودیم ودر جاهایی از بازی تیم ذوب آهن صاحب توپ و میدان بود.
سر مربی تیم فوتبال مس رفسنجان افزود: در دقایق آخر بازی تیم ذوب آهن فشار خوبی توانست بر ما بیاورد شاید اگر از فرصتی که در انتهای نیمه اول به وجود آمد استفاده می کردیم شاید نتیجه بازی آن طور که ما می خواستیم بود.
وی گفت: در آنالیزی که داشتیم تیم ذوب آهن تیم خوب و منسجمی در کارهای دفاعی است و این را در برابر تیم های پرسپولیس و تراکتور نشان داده بود.
ربیعی در ادامه گفت: برنامه داشتیم که اگر توانستیم به گل برسیم پلن های بعدی ما بعد از به ثمر رسیدن گل به بار می نشست شاید به دلیل دو بازی گذشته که حقمان پیروزی بود امروز تحت فشار این بودیم که بتوانیم برد اول را بیاوریم.
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: از این بازی رضایت دارم دو بازی بیرون از خانه است که توانستیم با امتیاز بیرون بیاییم و این اتفاق خوبی بود و فکر می کنم که خط دفاعی ما امروز رشادت خوبی در بازی داشت.

وی افزود: امروز روز خوبی نداشتیم با اینکه می دانم رقیبمان، رقیب سرسختی بود و قبلا نشان داده بود اما در آن دو بازی که حق مسلم ما در جریان بازی از بین رفت در هر بازی با دو اشتباه تاثیر گزار باعث شد که امروز تحت فشار باشیم و به جرات می توانم بگویم که چهار امتیاز از تیم مس رفسنجان که همه کارشناسان در این زمینه هم نظر بودند که از ما کاهش پیدا کرد.

وی گفت: امیدوارم نظارت بیشتر، دقت بیشتر همه عزیزان بخش داوری که ارادت خدمت آن ها دارم طوری باشد که هیچ تیمی اجحاف در حقش قرار نگیرد باز هم به تیم ذوب آهن تبریک عرض می کنم.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 4 =