صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » ارتقا خدمات کوهپایه در حوزه بهداشت و درمان/ افتتاح و کلنگزنی پروژه هایی در حوزه کشاورزی و صنعت

ارتقا خدمات کوهپایه در حوزه بهداشت و درمان/ افتتاح و کلنگزنی پروژه هایی در حوزه کشاورزی و صنعت

فرماندار شهرستان کوهپایه با بیان اینکه البته مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند و باید تلاش کنیم سطح خدمات را ارتقا دهیم، گفت: در هفته دولت پروژه‌های مختلف در جهاد کشاورزی، صنعت و برنامه‌هایی در حوزه آبخیزداری و راه‌های روستایی در سطح شهرستان پیش بینی شده است.

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۴ - جمعه ۱۴۰۱/۰۶/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ اصغر هدایت فرماندار شهرستان کوهپایه در سخنرانی پیش‌ از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر کوهپایه اظهار کرد: هفته دولت فرصت بسیار مغتنمی برای معرفی اقدامات نظام اسلامی و انقلاب و دولت است.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی شدید و پیچیده‌ای که دشمن علیه انقلاب اسلامی ایران به کار گرفته است، گفت: این در حالی است که دشمنان تحریم‌های اقتصادی شدیدی ایجاد کردند و این نوعی راهکار آن‌هاست تا حکومت اسلامی را تضعیف کنند.

هدایت افزود: این میزان تحریم برای هر کشور و حکومتی که ایجاد می‌شد، موجب تضعیف و سرنگونی آن می‌شد اما به  برکت خون شهدا، رهبری‌های امامین انقلاب و همراهی‌های مردم امروز انقلاب در دنیا حرف برای گفتن دارد.

فرماندار شهرستان کوهپایه با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: روزی در جنگ تحمیلی به ما سیم‌خاردار نمی‌دادند اما امروز فضا در تسخیر ماست؛ در حوزه علمی از نظر سرعت رشد علم رتبه اول دنیا و از نظر جایگاه علمی جزو ۱۵ کشور اول دنیا هستیم.

وی افزود: همچنین جزو ۱۰ کشور تولیدکننده واکسن کرونا هستیم و در عرصه هسته‌ای جزو ۱۳ کشور دارای چرخه کامل سوخت و جزو ۱۴ کشوری هستیم که توانایی غنی‌سازی اورانیوم دارد.

هدایت بیان کرد: نظام اسلامی استقلال، مردم‌سالاری دینی، امنیت ملی، عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران در دنیا و نقش آن در مدیریت منطقه از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است و دشمن قسم خورده ما نمی‌تواند این توفیقات را تحمل کنند و سعی می‌کنند شرایط  را به‌گونه‌ای دیگر نشان دهند

فرماندار شهرستان کوهپایه با اشاره به دستاوردهای دولت سیزدهم عنوان کرد: در این مدت کم رئیس‌جمهور به ۳۱ استان سفر می‌کند و در حوادث اولین کسی است که حضور پیدا کرده و مشکلات را بررسی می‌کند؛ در حوزه ارتباطات با مردم و دنیا و خصوصاً کشورهای منطقه اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن است و این بخشی از دستاوردهای دولت سیزدهم است.

وی با بیان اینکه عزم و اراده دولت سیزدهم رفع مشکلات مردم است، گفت: از اول اردیبهشت که در شهرستان کوهپایه توفیق خدمت به مردم را پیدا کردم، یکی از موضوعات و مطالبات به حق مردم ارتقا خدمات حوزه بهداشت و ایجاد زایشگاه بود که با پیگیری‌های انجام شده و با تعامل و همکاری خوب دستگاه‌ها روز گذشته شاهد افتتاح مرکز جامع سلامت شهر کوهپایه بودیم و اتفاقات خوبی در این زمینه افتاد.

هدایت با بیان اینکه البته مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند و باید تلاش کنیم سطح خدمات را ارتقا دهیم، گفت: در هفته دولت پروژه‌های مختلف در جهاد کشاورزی، صنعت و برنامه‌هایی در حوزه آبخیزداری و راه‌های روستایی در سطح شهرستان پیش بینی شده است.

فرماندار کوهپایه در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: کوهپایه یکی از شهرستان‌های  بود که در استان کانون سیل اخیر بود که با اقدامات پیش بینی شده و تعامل و همکاری در سطح شهرستان خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − هفت =