صفحه اصلی » استان اصفهان » انحراف از مسیر اصلی انقلاب، تلاش استکبار جهانی است

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان:

انحراف از مسیر اصلی انقلاب، تلاش استکبار جهانی است

،مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: به منظور انحراف دانش آموزان از مسیر اصلی انقلاب، استکبار جهانی بسیار هزینه کرده و می کند که یأس و ناامیدی را در آنها افزایش دهد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد رضا ابراهیمی، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان، در جمع دانش‌آموزان شرکت کننده در اردوی قطبی پیشتازان به میزبانی استان اصفهان، ضمن تشکر از مجریان این اردوی اظهار داشت: از همه عزیزانی که زمینه تشکیل چنین اردوی باصفایی را فراهم کردند، از جناب آقای رحمتی مدیر سازمان دانش آموزی استان اصفهان تا دوستان عزیز در استان‌های مختلف و همکاران بزرگوارشان در سازمان دانش آموزی و همچنین عزیزانمان در اردوگاه شهید بهشتی(ره)کمال تقدیر و تشکر را دارم.

*اردو های دانش آموزی دو شعار مهم دارد

ابراهیمی، اردوهای سازمان دانش آموزی را دارای دو شعار مهم دانست و عنوان کرد: دو شعار پیشگامان گام دوم انقلاب و پیشتازان تمدن نوین اسلامی که از شعار های مهم اردو های سازمان دانش آموزی است، بار معنی فراوان دارد.

وی ادامه داد: در سال های اخیر، رهبر انقلاب در خصوص تمدن اسلامی بسیار فرموده‌اند و افق انقلاب اسلامی ما، رسیدن به تمدن نوین اسلامی است و مراحل رسیدن به تمدن نوین اسلامی از خود انسان شروع می شود.

مدیر کل اموزش و پرورش اصفهان افزود: در وهله اول ما باید به ترتیب به خودسازی، جامعه سازی و تمدن سازی برسیم که تمدن سازی ما مقدمه‌ی برای انقلاب جهانی حضرت مهدی موعود (عج) شود لذا اگر ما بخواهیم در این مسیر گام بگذاریم باید از لحاظ جسمی، فکری، علمی، دینی، پرورشی و تربیتی آماده شویم و به خود اکتفا نکنیم و اطرافیان را هم به راه صلاح و رستگاری دعوت کنیم.

*استکبار جهانی برای انحراف دانش آموزان بسیار هزینه می‌کند

محمد رضا ابراهیمی با اشاره به اختصاص هزینه های بسیار توسط استکبار جهانی برای انحراف دانش آموزان گفت: شما بسیار توانمندید لذا به منظور انحراف شما و دیگر دانش آموزان از مسیر اصلی انقلاب، استکبار جهانی بسیار هزینه کرده و هزینه می کند که یأس و ناامیدی را در جوان و نوجوان ما افزایش دهد.

وی افزود: دشمن تلاش کرده و تلاش می کند که غیرت دینی و انقلابی را از جوان و نوجوان ما بگیرد و عفت و حیای او را کم کند و از بین ببرد و اگر قرار است ما به جامعه سازی بپردازیم باید در راستای تقویت مبانی دینی و در راستای تقویت ارزش های اسلامی و با الگوگیری از شهیدان گرانقدرمان دیگران را به این راه بکشانیم یعنی شما باید سفیران انقلاب و اسلام باشید و اگر چنین شد تمدن اسلامی شکل می گیرد.

*انتقال ارزش های انقلاب به نسل های دیگر کار دانش آموز و دانشجو است

ابراهیمی بیان کرد: بحث دوم که در فرمایشات حضرت آقا بسیار به آن توجه شده و مخاطب آن دانش آموز و دانشجو است، انتقال ارزش های انقلاب به نسل های دیگر است که دهه هشتادی و دهه نودی ها با اجرای سرودی که توسط دوستان خوانده شد و مخاطبانش دهه نودی بود این را نشان دادند کما اینکه دهه چهل، پنجاهی و… همه با آن همخوانی و به آن افتخار می کنند چون دارای هویت و مبانی ریشه ای است که در فرمایشات مکرر حضرت آقا تقویت هویت دینی و اسلامی مورد تاکید قرار گرفته و تلاش ما این است که هویت دینی و انقلابی و ملی خود را تقویت کنیم.

وی شیوه این مهم را مطالعه در سیره شهدا دانست و خطاب به دانش آموزان شرکت کننده در اردو گفت: در استان اصفهان قرار داریم جایی که خواستگاه ۲۳۵۰۰ شهید گلگون کفن است و حدود ۶۰۰۰ دانش آموز شهید در این استان به شهادت رسیده‌اند همه آنها هم سن و سال شما عزیزان بوده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دو × 4 =