صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » کاهش ترافیک اصفهان با اجرای تقاطع تابان به آسمان

کاهش ترافیک اصفهان با اجرای تقاطع تابان به آسمان

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در صورت اجرای کامل طرح تقاطع غیرهمسطح اتصال بلوار تابان به آسمان بار ترافیک منطقه ۱۴ و ترافیک عمومی منتقل می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ ابوالفضل قربانی در خصوص وضعیت طرح تقاطع غیرهمسطح اتصال بلوار تابان به آسمان، اظهار کرد: اقداماتی در خصوص این طرح در دوره جدید آغاز شده و در حال حاضر حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با بیان اینکه تاکنون اقدامات خوبی برای طرح تقاطع غیرهمسطح اتصال بلوار تابان به آسمان انجام و دیواره‌ها کار شده است، ادامه داد: امیدواریم این طرح تا پایان امسال تکمیل شود و در اختیار شهروندان قرار گیرد، لذا در تلاش هستیم تا طول زمان بهره‌برداری کاهش یابد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص طرح تقاطع غیرهمسطح اتصال بلوار تابان به آسمان، اعتبار تصریح کرد: اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان برای طرح تقاطع غیرهمسطح اتصال بلوار تابان به آسمان در نظر گرفته شده که بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان آن توسط شهرداری مرکزی و ۲۰ میلیارد تومان آن توسط شهرداری منطقه ۱۴ اختصاص یافته است.

قربانی گفت: کل طرح به اعتباری بالغ بر ۱۲۲ میلیارد تومان نیاز دارد که تأمین اعتبار شده است، به صورت کلی برای تأمین اعتبار طرح های عمرانی مشکلی نداریم و تلاش می‌کنیم در موعد مقرر و طبق وعده‌ای که به مردم داده شده است، این پروژه‌ها را به پایان برسانیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اهمیت اجرای طرح های عمرانی در مناطق کم برخوردار شهر، اضافه کرد: با توجه به اینکه پروژه در منطقه کم برخوردار واقع شده، شهرداری مرکزی بخش عمده تأمین اعتبار این طرح را برعهده گرفته است تا هر چه سریع‌تر شاهد بهره‌برداری این پروژه باشیم.

وی بیان کرد: در صورت اجرای کامل طرح تقاطع غیرهمسطح اتصال بلوار تابان به آسمان بار ترافیک منطقه ۱۴ و ترافیک عمومی منتقل می‌شود، همچنین مشکلاتی که در خصوص مباحث ایمنی در آن منطقه وجود دارد، نیز به اتمام می‌رسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هشت + 11 =