صفحه اصلی » اقتصادی » صدور 591 پروانه بهره برداری در یکسال گذشته

صدور 591 پروانه بهره برداری در یکسال گذشته

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: در یکسال گذشته صدور پروانه بهره برداری ۵۹۱ مورد بوده که اشتعال زایی 12 هزار 258 نفر را در پی داشته است

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۱ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر حسین کمیلی ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: در دولت سیزدهم پروژه های بسیار مهمی را داشتیم که یکی از مهمترین اتفاق امسال در حوزه اقتصاد بحث مردمی سازی یارانه ها بود.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه این حرکت در دولت یک حرکت بسیار خوب و شجاعانه بود، تصریح کرد: با همراهی خوب مردم این پروژه و این طرح اجرایی شد و در حال انجام است.
وی افزود: در این دوره هماهنگی خیلی خوب بین سازمان توسعه تجارت با وزارت خارجه در تسهیل صادرات و گشایش ها ی صادراتی برقرار است و این یک نکته مثبت و چشم انداز بسیار خوبی را باز کرده که در دوره های قبلی اینگونه نبوده است.
کمیلی بیان کرد: یکی دیگر از برنامه ها مبارزه با قاچاق کالاست که پیگیری شده است، گفت: با توجه به زیر ساخت هایی که ایجاد شده است کالای قاچاق و تقلبی در بازار مشخص و قابل شناسایی می شود.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه فعالیت ها و اقداماتی آغاز شده است که زیر ساختی بوده و  با اشاره به فواید سامانه جامع تجارت و تاکیدی که در این دوره برای آن وجود دارد، تصریح کرد: در یکسال گذشته صدور پروانه بهره برداری ۵۹۱ مورد بوده که اشتعال زایی 12 هزار 258 نفر را در پی داشته است؛  هزار و 310 جواز تاسیس صادر شده است که محقق شود 35 هزار 864 اشتغال را به همراه دارد.

کمیلی ادامه داد: طرح توسعه در یکسال گذشته 44 مورد بوده است که محقق که شود 3 هزار 527 اشتغال را در پی دارد؛ 31 پروانه بهره برداری معدن صادر شده است که اشتغال زایی 183 نفر را در پی داشته است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان اذعان کرد: در یکسال گذشته 64 مجوز شرکت های پخش کالا، 403 مورد صدور کارت بازرگانی، 402 مورد تمدید کارت بازرگانی بوده است.

امیر حسین کمیلی عنوان کرد: در حوزه بازرسی و نظارت تعداد کل بازرسی ها 79 هزار و 954 مورد بوده است که از این بازرسی ها 11 هزار 491 مورد پرونده تشکیل شده که همین تعداد به تعزیرات ارجاع شده است.

وی ادامه داد: تعداد کل تخلفات کشف شده 14 هزار 728 مورد بوده است و تعداد گزارش های  مردمی که پیگیری شده است 13 هزار و 837 مورد بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × سه =