صفحه اصلی » اجتماعی » با ساخت و سازهای غیرمجاز قاطعانه برخورد خواهد شد

با ساخت و سازهای غیرمجاز قاطعانه برخورد خواهد شد

رئیس کل دادگستری استان اصفهان پیرامون برخورد با متولیان ساخت‌وسازهای غیرمجاز گفت: در این باره همانطور که با اخلال‌گران عرصه اقتصادی و امنیت برخورد شده، پس از انجام بررسی‌های دقیق به‌صورت قاطع برخورد خواهد شد و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام اسدالله جعفری رئیس کل دادگستری استان اصفهان، ظهرامروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان فلاورجان با بیان اینکه براساس دستورات رهبر معظم انقلاب نیاز است با بهره‌گیری از تمام توان و ظرفیت نظام مقدس اسلامی درجهت خدمت صادقانه وخالصانه به مردم تلاش کرد، اظهار داشت: لازم است اهداف اصلی انقلاب اسلامی را پیش برد و در این زمینه به قدری تلاش کردتا افراد این حقیقت همیشه زنده و جاودان را از نزدیک درک کنند.

وی با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی نیاز است بهترین برنامه‌ریزی صورت بگیرد تا نقشه‌های پلید دشمنان نظام اسلامی نقش بر آب شود، افزود: امروز دشمنان نظام اسلامی تلاش دارند تا با شایعه پراکنی و تحلیل‌های دروغین نظام مقدس اسلامی را ناکارآمد جلوه دهند درحالی که سرمایه عظیم اجتماعی یعنی مردم، محکم و استوار درصحنه حضور داشته و علیرغم مشکلات بسیار از اهداف انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به طور قاطع دفاع می‌کنند.

جعفری ادامه داد: تشییع باشکوه عالم عامل و استاد اخلاق نمونه بزرگی بر این ادعا است که شاگردان مکتب امام صادق(ع) پس از هزار و ۴۰۰ سال همچنان مورد احترام مردم بوده و جایگاه مقدسی در میان توده‌های مختلف جامعه دارند.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان ضمن تشکر از عملکرد قوای سه گانه بیان کرد: مأموریت اصلی دستگاه قضا اجرای عدالت و احقاق حق است که در این زمینه در سال جاری باسرلوحه قراردادن سیاست ابلاغی، سند تحول بنیادین و برنامه‌های اولویت‌دار اقدامات خوبی صورت گرفته و تلاش شده است مطالبات مردمی تاحد ممکن رفع شود.

وی یادآور شد: تا رسیدن به نقطه مطلوب نیاز به عزمی جدی‌تر داریم و یکی از مولفه‌های مهم آن سرمایه انسانی است که با دستور ویژه ریاست قوه در این زمینه اقدامات جدی صورت گرفته است.

جعفری پیرامون برخورد با متولیان ساخت‌وسازهای غیرمجاز گفت: در این باره همانطور که با اخلال‌گران عرصه اقتصادی و امنیت برخورد شده، پس از انجام بررسی‌های دقیق به‌صورت قاطع برخورد خواهد شد و از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پبام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

10 + شانزده =