صفحه اصلی » استان اصفهان » روحیه جهادی ، مؤلفه اصلی پلیس در تراز انقلاب است

روحیه جهادی ، مؤلفه اصلی پلیس در تراز انقلاب است

جانشین فرمانده انتظامی استان، با اشاره به تربیت نیروهای انقلابی در مراکز آموزش درجه‌داری فراجا، روحیه جهادی را مؤلفه اصلی پلیس در تراز انقلاب اسلامی عنوان کرد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار محمدرضا هاشمی‌فر در حاشیه برگزاری جشن دانش آموختگی گردان عملیات ویژه مرکز آموزش علمی تخصصی درجه داری شهید بهشتی فراجا در اصفهان اظهار داشت: اهتمام مربیان ومدرسان مراکز آموزش فراجا، تربیت نیروهای انقلابی است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه پلیس باید اقتدار و مهربانی را توامان با هم داشته باشد افزود: امروز مردم ما این دو ویژگی را به وضوح در پلیس کشور مشاهده می‌کنند آنجا که هم مقتدرانه با مجرمان و گردنکشان مقابله کرده و آنها را به زانو در می‌آورد و در جایی دیگر به مردم سیل‌زده و آسیب‌دیده و کم‌برخوردار کمک می‌کند.

جانشین فرمانده اننتظامی استان اصفهان مؤلفه اصلی پلیس در تراز انقلاب اسلامی را، داشتن روحیه جهادی دانست و گفت: تمام دانش آموختگان مرکز آموزش علمی تخصصی درجه‌داری شهید بهشتی فراجا که امروز در بخش‌های صفی و ستادی فراجا در سراسر کشور تقسیم و مشغول به خدمت خواهند شد همگی دارای روحیه جهادی هستند.

ارائه آموزش‌های ویژه به استخدامی‌های جدید فراجا

فرمانده مرکز آموزش علمی تخصصی درجه داری شهید بهشتی فراجا هم در حاشیه این مراسم گفت: این درجه‌داران پس از گذراندن شش ماه دوره عمومی و شش ماه دوره تخصصی با درجه گروهبان یکم دانش آموخته و به صف دلاورمردان فرماندهی انتظامی کشور می‌پیوندند.

سردار ابوالقاسم فدایی تربیت و آموزش را اولویت مراکز آموزشی فراجا عنوان کرد و افزود: این دانش آموختگان به دلیل ارتباط مستقیم با شهروندان آموزش‌های ویژه‌ای دیده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 4 =