صفحه اصلی » استان اصفهان » گازرسانی به پنج روستا در سطح استان اصفهان محقق شد

گازرسانی به پنج روستا در سطح استان اصفهان محقق شد

در پی بیست و پنجمین سفر رئیس جمهور و هئیت دولت به استان اصفهان در تاریخ 24خرداد ماه سالجاری گازرسانی به 18 روستا در شش شهرستان سطح استان تصویب شد که در حال حاضر گازرسانی به پنج روستا محقق و مابقی در حال انجام است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ ابوالقاسم عسکری مدیرعامل این شرکت در این خصوص بیان کرد: گاز روستاهای هیود، گل آباد، و خان سنجد از توابع شهرستان نایین و دو روستای گل انجیره و لشکر کوه از توابع شهرستان اردستان به صورت صد در صدی محقق و به بهره برداری رسیده است.

وی، با اشاره به اینکه، عملیات گازرسانی به هفت روستای اسلام آباد، زرد فهره، مزرعه سیب، راچه، کرچان و سکان از توابع شهرستان فریدونشهر با پیشرفت فیزیکی  60 درصدی و دو روستای ابراهیم آباد و جعفرآباد از توابع خوروبیابانک با پیشرفت فیزیکی 10 درصدی در حال انجام است گفت: سه روستای گلچی، مزرعه نو و باغ گل از توابع شهرستان اصفهان و روستای اسدآباد بالا از توابع کاشان نیز پیمانکار مربوطه انتخاب ودر مرحله آغازعملیات اجرایی می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گازرسانی به 500 واحد صنعتی با هزینه ای بالغ بر 900میلیارد ریال و احداث پنج ساختمان پست امداد در شهرستان های کاشان، حبیب آباد، بویین میاندشت، خالد آباد و زیار را از دیگر مصوبات این سفر عنوان کرد  و گفت: برای احداث این ساختمان ها مبلغ 70 میلیارد ریال پیش بینی شده است.

مهندس عسکری خاطر نشان ساخت: عملیات گازرسانی به روستاهای توابع فریدونشهر تا پایان فصل پاییز سالجاری و عملیات سایر روستاهای باقی مانده تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید و مردم این روستاهای از لذت گرما و انژی گاز بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × 1 =