صفحه اصلی » رپورتاژ آگهی » آشنایی با بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص داخلی اصفهان

آشنایی با بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص داخلی اصفهان

اگر به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص داخلی اصفهان هستید، جای درستی آمده‌اید. در این مطلب قصد داریم شما را با سرشناس‌ترین و مجرب ‌ترین متخصصان داخلی در شهر اصفهان آشنا کنیم.. با ما همراه باشید. لیست بهترین دکترهای متخصص داخلی اصفهان پزشکان سرشناس مثل دکتر رسول بحرینی اصفهانی، دکتر اعظم تیموری، دکتر حمیدرضا رفیعی، […]

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ - شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۲

اگر به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص داخلی اصفهان هستید، جای درستی آمده‌اید. در این مطلب قصد داریم شما را با سرشناس‌ترین و مجرب ‌ترین متخصصان داخلی در شهر اصفهان آشنا کنیم.. با ما همراه باشید.

لیست بهترین دکترهای متخصص داخلی اصفهان

پزشکان سرشناس مثل دکتر رسول بحرینی اصفهانی، دکتر اعظم تیموری، دکتر حمیدرضا رفیعی، دکتر خسرو اکبری و دکتر بهادر مشتاق از متخصصان داخلی بنام شهر اصفهان هستند. در ادامه این بخش می توانید اطلاعات کلی، آدرس و اطلاعات تماس این متخصصان را مشاهده کنید.

دکتر رسول بحرینی اصفهانی

 

 •  تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

 

آدرس مطب: اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع پزشکی قصر نور، طبقه 5، واحد 508

شماره تلفن: ۰۳۱۳۲۲۴۰۱۰۴ – ۰۹۱۳۷۳۲۰۳۲۰ – ۰۹۱۳۵۵۴۰۵۵۴

 

دکتر اعظم تیموری

 

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

 

آدرس مطب: اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قمرالدوله، طبقه 6، واحد 604

شماره تلفن: ۰۹۱۳۸۸۴۴۶۱۶ – ۰۳۱۳۲۲۴۲۹۵۸

 

دکتر حمیدرضا رفیعی

 

 • تخصص داخلی

 

آدرس مطب: اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک B، طبقه دوم، واحد ۲۱۰

شماره تلفن: ۰۳۱۳۲۲۴۰۸۳۳

 

دکتر خسرو اکبری

 

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری‌های روماتیسمی (روماتولوژی)

 

آدرس مطب: اصفهان، خیابان آمادگاه، ساختمان آژند، بلوک اداری، طبقه سوم، واحد 34

شماره تلفن:  ۰۳۱۳۲۲۴۳۷۱۰۰۹۳۶۷۸۷۱۲۸۶

 

دکتر بهادر مشتاقیان

 •   تخصص داخلی

 

آدرس مطب: اصفهان، خیابان سروش، خیابان عسگریه، روبروی بیمارستان عسگریه، طبقه فوقانی آزمایشگاه آنالیز

شماره تلفن: ۰۳۱۳۲۲۶۴۸۹۵

برای کدام بیماری‌ها به دکتر متخصص داخلی مراجعه کنیم؟

 

دکتر متخصص داخلی، پزشکی است که از دانش علمی و تخصص بالینی خود برای تشخیص، درمان و مراقبت از بزرگسالان در طیف وسیعی از سلامت عمومی گرفته تا بیماری‌های پیچیده استفاده می‌کند. دکتر متخصص داخلی به‌ ویژه در تشخیص مشکلات پزشکی گیج کننده، مراقبت مستمر از بیماری‌های مزمن و بیماران مبتلا به بیش از یک بیماری به خوبی آموزش دیده است. متخصصین داخلی همچنین در ارتقای سلامت عمومی و پیشگیری از بیماری‌ها هم تخصص دارند.

متخصصان داخلی به طور معمول بیمارانی را با شرایطی مانند بیماری قلبی، فشار خون بالا، دیابت، چاقی و بیماری مزمن ریوی ویزیت می‌کنند. یک متخصص داخلی ممکن است با پزشکان متخصص در زمینه‌های دیگر پزشکی هم مشورت کند یا ممکن است توسط متخصص دیگری برای مشاوره در مورد بیمار فراخوانده شود.

برخی از متخصصان داخلی یک رشته فوق تخصصی مانند قلب و عروق یا گوارش را هم انتخاب می‌کنند. این پزشکان هنوز متخصص داخلی هستند، اما در حوزه انتخابی خودشان نیز متخصص خواهند بود. برای انجام این کار، یک پزشک متخصص داخلی ممکن است یک تا سه سال دیگر هم آموزش ببینند.

متخصصین داخلی طیف وسیعی از مشکلات و بیماری‌ها را در بزرگسالان درمان می‌کنند. با این حال، برخی از متخصصان داخلی بر روی حوزه‌های خاص پزشکی داخلی در تخصص خود متمرکز می‌شوند. نمونه‌هایی از این فوق تخصص‌های رایج در متخصصان داخلی عبارتند از:

 •   قلب و عروق
 • غدد درون ریز
 • گوارش
 •  بیماری‌های عفونی
 • هماتولوژی
 • انکولوژی
 •  بیماری‌های ریوی
 •  روماتولوژی
 • ایمونولوژی

با افزایش سن، بیماری ‌های مزمن خودشان را در افراد نشان می‌‌دهند، بنابراین بسیاری از متخصصان داخلی معمولاً به جمعیت سالمندان ارائه خدمت می‌کنند. بسیاری از مراجعان متخصصان داخلی با بیماری‌هایی از جمله دیابت، فشار خون بالا، کلسترول بالا، بیماری قلبی، مشکلات کلیوی، مشکلات غدد درون ریز، اختلالات خونی و حتی بیماری‎‌های عفونی دست و پنجه نرم می‌کنند.

متخصصان داخلی در مورد تغییرات سبک زندگی و اقداماتی که می‌توانید برای جلوگیری از بروز مشکلات در آینده بردارید هم به شما مشاوره می‌دهند. آن ها همچنین مشکلات سلامت روانی مانند افسردگی را هم بررسی خواهند کرد.

چه زمانی به دکتر متخصص و فوق تخصص داخلی مراجعه کنیم؟

در این قسمت به دلایل و مشکلاتی می‌پردازیم که ممکن است برای برطرف کردن آن‌ها نیاز به مشاوره با دکتر متخصص و فوق تخصص داخلی داشته باشید:

درد شکم

درد در ناحیه شکم می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. ممکن است مشکل یک مسئله نسبتاً جزئی، مانند کشیدگی عضلانی یا ویروس معده باشد. بیماری‌های جدی تر، مانند آپاندیسیت حاد و انواع سرطان نیز باعث درد شکم می‌شوند.

در مورد دردهای حاد یا در صورتی که شکم شما در پاسخ به لمس شدن بسیار حساس است، باید به اورژانس مراجعه کنید. برای دردهای قابل تحمل‌تر، مراجعه به متخصص داخلی راه خوبی برای شروع است. متخصص داخلی می‌تواند به شما کمک کند تا مشخص شود که آیا درد شما ماهیت گوارشی دارد یا ناشی از عامل دیگری است.

درد قفسه سینه

درد قفسه سینه همیشه به این معنی نیست که شما دچار حمله قلبی شده‌اید. این درد می‌تواند ناشی از بروز مشکلات در ریه‌ها یا دستگاه گوارش شما باشد. می‌تواند اضطراب یا رفلاکس اسید هم باشد. در صورت مشاهده علائم حمله قلبی باید با اورژانس تماس بگیرید. اما برای سایر دردها در قفسه سینه، متخصص داخلی ممکن است بتواند مشکل شما را تشخیص دهد.

در صورتی که به متخصصان دیگری هم مراجعه می‌کنید، متخصص داخلی شما ممکن است با این پزشکان هم مشورت کند و تداخلات دارویی را در مورد شما بررسی کند.

مدیریت بیماری‌های مزمن

برخی از بیماری ‌ها، مانند گلودرد یا عفونت گوش، بدون نیاز به درمان مستمر قابل درمان هستند. در حالیکه سایر بیماری های مزمن، مانند آسم یا بیماری کرون، نیاز به درمان مداوم و پایش دقیق فرایند پیشرفت بیماری دارند. از آنجایی که شرایط هر بیمار متفاوت است، متخصص داخلی باید در مورد انواع مختلف درمان‎ها برای هر بیماری اطلاعات کافی و به روز داشته باشد.

راهنمای نوبت‌دهی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای متخصص داخلی اصفهان

دکترتو ساده‌ترین راه نوبت‌‌دهی و مشاوره آنلاین با بهترین دکترهای فوق تخصص داخلی اصفهان است. با بهره‌گیری از پلتفرم دکترتو پزشکان عزیز امکان نوبت‌دهی اینترنتی و مشاوره تلفنی به بیماران را خواهند دشت. به این ترتیب بیمار برای نوبت‌دهی دیگر همانند تلفن زدن یا مراجعه حضوری به جز در موارد ضروری نیازی نخواهد داشت.

اگر شما هم می‌خواهید با بهترین دکترهای متخصص داخلی اصفهان مشاوره داشته باشد، کافی است به وب‌سایت یا اپلیکیشن دکترتو مراجعه کرده و پزشک مورد نظر و زمان مشاوره را انتخاب کنید. می‌توانید حین انتخاب پزشک نظر سایر بیماران را هم در مورد دکتر متخصص مورد نظرتان مشاهده و بررسی کنید تا انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید. این نظرات به‌همراه اطلاعات کامل پزشکان از جمله تلفن و آدرس مطب در پروفایل دکتر متخصص قابل رویت خواهد بود.

در ابتدای فرایند مشاوره با دکترهای فوق تخصص داخلی اصفهان،  اطلاعات کلی اما ضروری مانند قد، وزن، بیماری‌‌های خاص احتمالی و یا مصرف دارو از بیمار پرسیده می‌‌شود. از آنجایی که این داده‌ها در تشخیص بیماری و تعیین فرایند درمان شما نقش کلیدی ایفا می‌کنند، حتما باید تلاش کنید که اطلاعاتی که در این مرحله به پزشک ارائه می‌دهید کاملا دقیق باشند.

لازم است بیمارانی که نوبت مشاوره تلفنی ثبت کرده‌اند، در زمان معین شده در دسترس بوده و منتظر تماس پزشک باشند. بیمارانی که جلسه مشاوره متنی درخواست و ثبت کرده‌اند، لازم است هر از چند گاهی به جلسه متنی خودشان در وبسایت دکترِتو با پزشک متخصص مراجعه کنند و در صورت مطرح شدن سوال از سمت پزشک به آن پاسخ دهند.

هزینه جلسات مشاوره متنی و یا مشاوره تلفنی در پروفایل تمامی دکترهای متخصص داخلی اصفهان پزشک مشخص شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ده − هشت =