صفحه اصلی » اجتماعی » اجرای طرح ابتکاری «میدان تربیت» برای حل مشکلات حوزه پرورشی استان اصفهان

اجرای طرح ابتکاری «میدان تربیت» برای حل مشکلات حوزه پرورشی استان اصفهان

طرح ابتکاری «میدان تربیت» با هدف شناسایی، ارائه مشکل و بیان راهکار، جهت حل مشکلات حوزه پرورشی شهرستان‌های استان اصفهان اجرا شد.

تاریخ انتشار: ۰۸:۴۱ - شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ طرح میدان تربیت با هدف شناسایی، ارائه مشکل و بیان راهکار توسط همکاران حاضر در گردهمایی و در قالب 41 تیم از ادارات آموزش و پرورش چهل و یک گانه استان به ابتکار معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل و در گردهمایی دو روزه معاونان پرورشی و تربیت بدنی ادارات آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان که با حضور کارشناس مسؤولان، کارشناسان و مدیران مراکز پرورشی ادارات آموزش و پرورش ازجمله کانون‌های فرهنگی تربیتی، دالرقرآن‌الکریم و مراکز مشاوره در مکان اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد، اجرا شد.

در این طرح که شامل سه مرحله بود، در گام اول هر منطقه در یک مکان جداگانه و با مشورت و خرد جمعی با شناسایی و معرفی مشکل مبتلابه منطقه خود به ارائه راهکار و برون رفت از مشکلات با شناسایی ظرفیت‌ها و امکانات موجود در سطح شهر خود پرداخته و در قالب فرم مخصوص آن‌ها را مکتوب کرد.

در مرحله دوم 41 تیم در چهار گروه و در چهار مکان در مقابل سه داور تخصصی به دفاع از طرح خود پرداخته که در نهایت از هر گروه دو تیم به مرحله سوم و فینال راه یافتند و در مرحله سوم و پایانی همه گروه‌های حاضر و هر تیم در پنج دقیقه به دفاع از طرح خود و پاسخ به سوالات تیم داوری پرداختند که در نهایت به تیم‌های برتر مبلغی بین 100 تا 150 میلیون ریال بابت عملیاتی کردن طرح خود تا رفع مشکل اهدا شد.

گفتنی است در پایان این رقابت‌ها، آران و بیدگل به مقام اول دست پیدا کرد؛ فریدن در جایگاه دوم ایستاد و کوهپایه به مقام سوم رسید؛ همچنین نجف‌آباد، ناحیه ۳ اصفهان، بن‌رود، جرقویه سفلی، شاهین‌شهر چهارم تا هشتم شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سیزده − سه =