صفحه اصلی » سیاسی » بازگشت منافقین به عراق برای تخریب رسانه‌ای اربعین

بازگشت منافقین به عراق برای تخریب رسانه‌ای اربعین

اربعین کاخ‌های ظلم و ستم جهان را به لرزه افکنده است به همین خاطر نظام طاغوت پیاده نظام خود در مقابل ایران یعنی منافقین خلق را مأمور تخریب رسانه‌ای اربعین کرده است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۰۶ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ همایش عظیم اربعین که با عشق میلیون‌ها دلداده اهل بیت -علیهم السّلام- و منتظر ظهور حضرت ولی عصر -عجّل الله تعالی فرجه- به بزرگترین اجتماع انسانی جهان تبدیل شده است و در یک برهه زمانی منتهی به اربعین حسینی نمایشی از دنیای فراانسانی در مقابل جهانیان به نمایش گذاشته می‌شود که در آن مادیات و ارزش‌های مادی کنار گذاشته شده و تنها مردم با موتور پیشران عشق به امام حسین و امام زمان به پیش رفته و زندگی می‌کنند.

چنین شکوه و عظمتی می‌رود تا تمام تئوری‌های پوچ دنیا را که سرمایه داران دنیا و یک درصد مالکان دنیا به کمک این تئوری‌ها توانسته‌اند سایر مردم جهان را استثمار کرده و جهان را از آن خود کنند و با مسخ مردم هر روز بر قدرت و سرمایه خود بیافزایند، در هم شکند، آن گاه که با شکل گیری این اجتماع باشکوه مردم جهان متوجه حقیقتی جدید شده و از خود می‌پرسند در آن سوی کره خاکی چه اتفاقی در حال رخ دادن است!؟ حسین کیست و این مهدی که منتقم خون حسین است چه کسی است و با آمدنش چه خواهد کرد؟

اربعین با جاذبه خارق العاده‌ای که دارد رفته رفته مردم جهان را از خواب غفلت بیدار کرده، در بین مردم کشورهای مختلف جهان در راه حق همبستگی ایجاد خواهد کرد و در نهایت زمینه ظهور آخرین ذخیره الهی بر روی زمین را فراهم می‌کند و ستون‌های کاخ‌های طاغوت را در هم می‌شکند.

مسأله‌ای که موجب نگرانی طاغوت و یک درصد اربابان جهان شده است و اینان که سال‌ها تمام توان خود را به کار گرفتند تا یک نظام کوچک اسلامی شکل گرفته در عالم به نام جمهوری اسلامی ایران با ماهیت حق طلبی و بیدار کردن امت‌ها از خواب غفلت را نابود کنند و البته در این راه نیز ناکام ماندند و تنها شاید توانستند کمی سرعت پیشرفت و بسط آن را کند کنند اکنون با یک پدیده بزرگتر و عالم گیرتر به نام اربعین روبرو شده‌اند که به سرعت می‌رود تا جهان را تکان دهند.

استعمارگران عالم برای مقابله با اربعین هر کاری کردند؛ از ایجاد آشوب و ناامنی در عراق گرفته تا شایعه پراکنی در رسانه‌های ایرانی علیه مردم عراق و موارد دیگری که فعلاً زمان بیان آن‌ها فرا نرسیده است اما تخریب رسانه‌ای اربعین، یکی از دستور کارهایی است که این روزها برای ایستادن در مقابل این عظمت پرشکوه برنامه ریزی شده است.

مأموریت ننگینی که در جبهه باطل به گروهکی واگذار شده است که سال‌ها برچسب وطن فروشی و خیانت از ترور نخبگان این مرز و بوم گرفته تا هم پیمان شدن با دشمن ایران یعنی صدام حسین برای اقدام نظامی علیه کشور ما و تا اقدامات سیاسی، اجتماعی در سطوح بین المللی علیه ایران را بر روی پیشانی خود دارند.

سازمان مجاهدین خلق و یا همان منافقین که تصاویر مضحک‌شان در کمپ آلبانی پشت کامپیوترهایی با هدف جنگ نرم علیه ایران در فضای مجازی در سال‌های گذشته منتشر شده است که این روزها در فضای مجازی با عناوین مختلف در حال نفرت پراکنی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و تخریب ارزش‌های ملی مذهبی ما هستند.

عملیات این گروهک تروریستی در اربعین حسینی به هم زدن امنیت و آرامش مراسم پیاده روی اربعین حسینی، اختلاف افکنی و ایجاد تنش بین زوار ایرانی و مردم عزیز عراق و در نهایت روایت رسانه‌ای نادرست از اربعین است.

مردم ایران در مقابل این حرکت خیانت بار منافقین که این بار نه دیگر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بلکه علیه اسلام، آزادی، حق و حقیت و علیه نجات بشر تدارک دیده شده است باید هوشمندانه رفتار کنند، در تور این ناکسان نیافتاده، در مقابل تحرکات اختلاف افکنانه و تنش زای ایشان آرامش خود را حفظ کرده و با هوشمندی و توکل بر خدا، آن را خنثی کنند.

کاربران فضای مجازی نیز که امروزه قریب به اتفاق ملت هستند، باید بدانند این حرکت از طرف منافقان آغاز شده و مانند آن فیلم‌های جعلی از حمله به اتوبوس زائران ایرانی یا تیراندازی به سمت زوار ایرانی در عراق، چنین تولیدات رسانه‌ای را در برخواهد گرفت که نباید مورد توجه قرار گیرد و اطلاعات در این رابطه باید تنها از منابع موثق اخذ شود.

طبیعی است پشتیبانی چنین تولیدات رسانه‌ای توسط پیاده نظام دشمن در داخل مانند خبرگزاری‌های وابسته به غرب و روزنامه‌های معلوم الحال و همچنین در خارج کشور توسط تلویزیون‌های ماهواره‌ای خارج نشین فارسی زیان و حتی توسط سرسلسله امپراتوری‌های رسانه‌ای همچون بی‌بی‌سی و صدای آمریکا و غیره انجام خواهد شد و این نباید سبب شود یک روایت وارونه از اربعین و از این پیاده روی باشکوه که قطعاً تنها با هدف ترساندن مردم و ممانعت از حضور مردم در این همایش عظیم و پررنگ تر شدن این مراسم بزرگ انجام می‌شود باورپذیر شده و دست به دست شود.

توجه به قدرت رسانه‌ای جبهه باطل که وقتی اراده می‌کند یک مفهوم را ولو یک دروغ بزرگ باشد آن را وایرال کرده و آن قدر در خبرگزاری‌های مختلف و رسانه‌های گوناگون و گروه‌ها و کانال‌ها و پیج‌های مختلف و توسط افراد نام دار و مشهور منتشر می‌کند که عموم مردم آن را باور کرده و برای یکدیگر ارسال می‌کنند، بسیار کمک می‌کند تا بدانیم هر چیزی در فضای مجازی دیدیم ولو بیان کننده آن به هر میزان بزرگ باشد باور نکنیم تا این که از یک منبع کاملاً معتبر صحت آن را دریافت کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هشت + 19 =