صفحه اصلی » استان اصفهان » رویداد ره توشه اربعین در نایین

رویداد ره توشه اربعین در نایین برگزار شد

رویداد اربعینی ها با موضوع ره توشه مصلح اجتماعی در اربعین با حضور اساتید برجسته از اصفهان برای اولین بار در شهرستان نایین برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ علی پوربافرانی، رابط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در نایین در مورد این رویداد اظهار کرد: رویداد اربعینی ها با موضوع رہ توشه مصلح اجتماعی در اربعین با حضور اساتید برجسته از استان اصفهان در شهرستان نایین به صورت رایگان توسط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی نایین با همکاری سپاه پاسداران، اداره تبلیغات اسلامی و اداره آموزش و پرورش شهرستان نایین در مدرسه گل های باغ مصطفی این شهرستان برگزار شد.

وی ادامه داد: این رویداد با حضور بیش از ۸۰ تن از زائران و موکب داران که همگی قصد سفر به کربلا و شرکت در پیاده روی اربعین حسینی امسال را داشتند، همراه بود و به موضوعاتی از قبیل نقش مصلح اجتماعی در وحدت بخشی اربعین، وضع شناسی در عراق و تدابیر سلامت فردی و اجتماعی و طب سنتی در این رویداد پرداخته شد.

قابل ذکر است در این رویداد غرفه فروش ملزومات پیاده روی اربعین و جزوه آموزشی زبان عربی به صورت ساده و آسان نیز به منظور تهیه لوازم پیاده روی زائران و ارتباط گیری ساده با مردم عراق وجود داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هجده − چهارده =