صفحه اصلی » اجتماعی » فرمانده انتظامی استان اصفهان: میزان کثرت مراجعه برای تمدید گذرنامه فراتر از پیش‌بینی بود

فرمانده انتظامی استان اصفهان: میزان کثرت مراجعه برای تمدید گذرنامه فراتر از پیش‌بینی بود

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: میزان کثرت مراجعه فراتر از پیش‌بینی بود و استان اصفهان دومین استانی است که افراد بسیاری برای تمدید گذرنامه‌های منقضی شده، مراجعه کرده‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۴ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار محمدرضا میرحیدری شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به زمان صدور گذرنامه اربعین، اظهار داشت: متقاضیان در چند وجه تقسیم شده‌اند، افراد متقاضی گذر خاص اربعین و برگه عبور که باید به دفاتر پلیس + 10 مراجعه کنند و پیش‌بینی شده ظرف 72 ساعت برگه عبور به متقاضیان تحویل داده شود.

وی افزود: دفاتر پلیس + 10 موظف شدند هر روز تا ساعت 18 پاسخگوی مراجعان باشند و افرادی هم که بعد از این ساعت حضور می‌یابند را نیز خدمات‌رسانی کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه اگر تا 72 ساعت گذرنامه متقاضیان اربعین صادر نشود، گفت: آنها باید به دفتر پلیس مهاجرت در خیابان رودکی مراجعه کنند.

وی ادامه داد: افرادی هم که تاریخ گذرنامه آنها گذشته دسته دیگر متقاضیان هستند، گذرنامه‌هایی که از تاریخ یک شهریور 91 صادر شده پاسخگو هستیم و می‌توانند با مراجعه به پلیس مهاجرت در ارتباط با صدور گذر آنها اقدام شود و تا روز گذشته بعد از 48 ساعت گذرنامه‌های مذکور صادر و از امروز به صورت آنلاین و با فوریت صادر خواهد شد.

سردار میرحیدری تصریح کرد: میزان کثرت مراجعه فراتر از پیش‌بینی بود و استان اصفهان دومین استانی است که افراد بسیاری برای تمدید گذرنامه‌های منقضی شده، مراجعه کرده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

3 × سه =