صفحه اصلی » ورزشی » باشگاه ذوب آهن: هیچ هواداری بدونِ بلیت الکترونیکی اجازه ورود به ورزشگاه را ندارد

باشگاه ذوب آهن: هیچ هواداری بدونِ بلیت الکترونیکی اجازه ورود به ورزشگاه را ندارد

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن با بیان اینکه هیچ هواداری بدونِ بلیت الکترونیکی اجازه ورود به ورزشگاه را ندارد، گفت: هزینه برگزاری مسابقات افزایش زیادی داشته و باشگاه ناچار است که بخشی از این هزینه‌ها را از طریق بلیت‌فروشی تامین کند.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۶ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ باشگاه ذوب آهن: هیچ هواداری بدونِ بلیت الکترونیکی اجازه ورود به ورزشگاه را ندارد

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن با بیان اینکه هیچ هواداری بدونِ بلیت الکترونیکی اجازه ورود به ورزشگاه را ندارد، گفت: هزینه برگزاری مسابقات افزایش زیادی داشته و باشگاه ناچار است که بخشی از این هزینه‌ها را از طریق بلیت‌فروشی تامین کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، بلیت‌فروشی دیدار حساس تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان از ساعاتی پیش آغاز شده و تعرفه بالای بلیت‌های این بازی حواشی عجیب و غریبی به وجود آورد. باشگاه ذوب‌آهن به عنوان‌ میزبان این دیدار قیمت بلیت جایگاه عادی را برای تیم مهمان 200 هزار تومان و برای تیم میزبان 150 هزار تومان در نظر گرفته بود و همین مسئله اعتراض هواداران سپاهان را در پی داشت، هرچند باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد که قیمت‌های اعلام شده اشتباه بوده و بلیت‌های جایگاه هر دو تیم با نرخ 150 هزار تومان به فروش می‌رسد.

مهدی رمضانی مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان افزایش شدید قیمت بلیت‌ها را ناشی از هزینه‌های بالای برگزاری مسابقات خوانده و گفت:هزینه برگزاری مسابقات افزایش سرسام‌آوری داشته و باشگاه ناچار است که بخشی از این هزینه‌ها را از طریق بلیت‌فروشی تامین کند؛ به طور مثال برای برگزاری مسابقه فردا باشگاه ذوب‌آهن باید هزینه‌های بیش از 900 نفر از نیروهای امنیتی داخل و بیرون ورزشگاه، اجاره اتوبوس این نیروها و تخلیه هواداران، پرداخت سهم سازمان لیگ، هزینه‌های برق،آب ،هزینه مالی و غذای عوامل اجرایی، اورژانس، آتش‌نشانی، صدا و سیما و سایر نیروهای که در برگزاری مسابقه دخیل هستند را بر عهده بگیرد.

وی افزود: برگزاری یک مسابقه علاوه بر مواردی که عنوان‌ کردم، هزینه‌های جانبی دیگری هم دارد که مجموع این هزینه‌ها بسیار بالا بوده و به باشگاه‌ها فشار زیادی وارد می‌کند و به ناچار باید بخشی از این هزینه از طریق بلیت‌فروشی تامین شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: بعد از برگزاری بازی مقابل پرسپولیس باشگاه متوجه شد که هزینه‌های برگزاری مسابقات افزایش سرسام‌آوری داشته و نرخ‌های قبلی بلیت‌فروشی نمی‌تواند حتی بخش کوچکی از این هزینه‌ها را جبران کند. هواداران سپاهان مطمئن باشند که این افزایش قیمت به دلیل حضور آنها نیست؛ ما باید هزینه‌های برگزاری مسابقات را تامین کنیم چون هیچ ارگانی حاضر نیست که به صورت رایگان برای برگزاری مسابقات با ما همکاری کند.

وی ادامه داد: هواداران هر دو تیم باید بدانند که هیچ هواداری، چه هواداران ذوب‌آهن و چه طرفداران سپاهان به صورت رایگان اجازه ورود به ورزشگاه را نخواهند داشت؛ هیچ هواداری بدون داشتن بلیت الکترونیکی اجازه ورود به ورزشگاه را نخواهد داشت.

وی درباره وضعیت مصدومان ذوب‌آهن برای بازی فردا و شرایط فعلی ابراهیم‌زاده و اکوان خاطر نشان کرد: درباره مصدومیت ابراهیم‌زاده و اکوان نمی‌توانم اظهار نظری انجام دهم و پزشک تیم باید شرایط این دو بازیکن را بررسی کرده و نظر دهد و فعلا‌ً شرایط هر دو بازیکن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 − سیزده =