صفحه اصلی » اجتماعی » ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مشاغل خانگی شهرستان اصفهان اختصاص یافت

۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مشاغل خانگی شهرستان اصفهان اختصاص یافت

فرماندار اصفهان گفت: با هماهنگی دستگاه‌های متولی و بهره گیری از ظرفیت خوب مردم در راستای تسهیل و رونق مشاغل خانگی حرکت خواهیم کرد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۵ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی شهر زیار، با تأکید بر ضرورت توجه به مشاغل خانگی، اظهار کرد: امسال اعتبارات خوبی برای تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان اصفهان در نظر گرفته شده است.

وی تکمیل زنجیره عرضه مشاغل خانگی را حائز اهمیت دانست و گفت: با هماهنگی دستگاه‌های متولی و بهره‌گیری از ظرفیت خوب مردم، در راستای تسهیل و رونق مشاغل خانگی حرکت خواهیم کرد.

احمدی افزود: امیدواریم با هماهنگی دستگاه‌های متولی و دعوت از نماینده تولیدکنندگان محصولات خانگی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بتوانیم پل ارتباطی بین تولیدکنندگان و دستگاه های اجرایی باشیم.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای مشاغل خانگی شهرستان در نظر گرفته شده که این تسهیلات پس از بررسی‌های لازم و با اولویت مشاغل خانگی روستایی پرداخت خواهد شد.

به گزارش فارس، این نمایشگاه از هشتم لغایت هجدهم شهریور‌ماه در محل شرکت تعاونی میلاد شهر زیار پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

دوازده + ده =