صفحه اصلی » اجتماعی » تملک و آزادسازی پارک شاداب با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان خبر داد؛

تملک و آزادسازی پارک شاداب با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان از تملک و آزادسازی پارک شاداب واقع در خیابان کاشانی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در منطقه یک شهرداری اصفهان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مجید عرفان منش درباره اقدامات انجام شده در منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: ساماندهی پارک الزهرا، پارک فردوس، پارک شِیش، پارک حمام دوقلو، پارک محلی شیخ بهایی، فضای سبز خیابان طیب و فضای سبز خیابان باب الرحمه با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان در منطقه یک شهرداری اصفهان در حال انجام است.

وی افزود: احداث فضای سبز در محدوده چهارراه شمس آبادی، خیابان مطهری و اطراف ساختمان جهان نما نیز در حال انجام است که تا پایان سال آماده بهره برداری خواهد شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان از توسعه سیستم‌های قطره ای مادی تیران و ترمیم سیستم بابلر خیابان‌های جهاد و فروغی به عنوان دیگر فعالیت‌های سازمان پارک‌ها و فضای سبز در منطقه یک خبر داد و اظهار کرد: همچنین شبکه توزیع آب میدان جمهوری تا خیابان کاشانی و خیابان فروغی تا خیابان پنج رمضان با اعتبار بیش از ۵ میلیارد تومان در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: تملک و آزادسازی پارک شاداب واقع در خیابان کاشانی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان انجام شده و احداث آن با هزینه 5 میلیارد تومان در حال انجام است که تا آخر امسال به بهره برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

چهار × 3 =