صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » نایین، نیازمند فعالیت دغدغه مندان فرهنگی

نایین، نیازمند فعالیت دغدغه مندان فرهنگی

رابط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: کمترین تلاش جبهه فرهنگی در شهرستان نایین، رشد قابل قبول این شهرستان در بعد فرهنگی است و در این راه تمام جوانان مومن و انقلابی شهر، پای کار اهداف انقلاب اسلامی خواهند بود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۹ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ علی پوربافرانی در جلسه فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان نایین با امام جمعه این شهرستان اظهار داشت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در مسیر اهداف انقلاب اسلامی با رقابت سالم و همکاری و همیاری تمام مجموعه های فرهنگی و تربیتی در شهرستان نایین به پیش خواهد رفت و در این راه نیازمند یاری تمام دغدغه مندان فرهنگی است.

رابط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی ادامه داد: یکی از مهم ترین دلایل عدم نتایج کار فرهنگی در مجموعه های فرهنگی_تربیتی در شهرستان نایین، نبود حلقه وصل و جلودار به عنوان فرمانده قرارگاه فرهنگی شهرستان بود که امید است با عنایت خداوند متعال و حضور امام جمعه جدید در نایین به مسائل و موانع، راهکار اساسی داده شود.

وی افزود: کمترین تلاش جبهه فرهنگی در شهرستان نایین، رشد قابل قبول این شهرستان در بعد فرهنگی است و در این راه تمام جوانان مومن و انقلابی شهر، پای کار اهداف انقلاب اسلامی خواهند بود.

پوربافرانی در پایان به بیان فعالیت های انجام شده جبهه فرهنگی در مدت کوتاه شکل گیری و حضور خود در شهرستان پرداخت و اظهار کرد: از اهم فعالیت های انجام شده توسط جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی می‌توان به برگزاری رویداد طلیعه در نایین و شرکت مجموعه های فرهنگی شهرستان در رویداد توانمند سازی اصفهان، اکران فیلم های ارزشی در سینما نارین نایین، اعزام یک دستگاه اتوبوس خانوادگی جهت شرکت در پیاده روی اربعین حسینی امسال، برگزاری رویداد اربعینی ها با عنوان ره توشه اربعین، احصا مشکلات و ظرفیت های مجموعه های فرهنگی_تربیتی جهت برنامه ریزی طرح جامع فرهنگی برای شهرستان نایین اشاره کرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین محمد مطهرخو، امام جمعه جدید شهرستان نایین پس از صحبت فعالان فرهنگی در این جلسه اظهار داشت: به فرموده رهبر معظم انقلاب، در کار فرهنگی که امروز چه بسا ضروری است در بعضی نقاط خلاف جهت آب شنا کرد، باید مدام نفس گرفت و این نفس گیری، ارتباط با خدا در نیمه شب است.

وی ادامه داد: عمده مشکلات ما در شهر، نبود رویکرد مسئله محوری و عدم وجود راهکار و برنامه درست برای مشکلات است که این مهم نیازمند نیازشناسی، اولویت شناسی، رصد و عمل به فرامین و نقطه نظرات مقام معظم رهبری است.

مطهرخو افزود: قطعا با کمک و همت جوانان انقلابی شهر می‌توان در این راه گام نهاد و در مقابل تعارض منافع دینی و انقلابی مان و در جنگ نرم، موفق ظاهر شد.

به گزارش صاحب نیوز، به دلیل همزمانی این جلسه با ايام پیاده روی اربعین حسینی، تعدادی از فعالان فرهنگی در این جلسه که در دفتر امام جمعه نایین برگزار شد، حضور نیافتند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × یک =