صفحه اصلی » اقتصادی » زمین‌های صنعتی خلع ید شده به کارگاه‌های کوچک تبدیل شود

زمین‌های صنعتی خلع ید شده به کارگاه‌های کوچک تبدیل شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: زمین‌های صنعتی خلع ید شده را می‌توان با هماهنگی‌های لازم به بلوک‌های کوچک تقسیم و برای تاسیس کارگاه‌های کوچک از آنها استفاده کرد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - جمعه ۱۴۰۱/۰۶/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ امیررضا نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان ظهر امروز در نشستی با سرمایه‌گذاران این منطقه با تاکید بر صداقت در وعده‌های داده شده، اظهار کرد: چند سال اخیر برخی از مسئولان وعده‌هایی به مردم دادند و به آنها عمل نکردند که در این دوره بر تغییر رویه و صداقت تاکید می‌شود.

نقش ادامه داد: مسئولان باید به سخنانی که می زنند عمل کنند و اینگونه اعتماد از بین رفته مردم و جامعه را باز گردانند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان تاکید کرد: مسئولان اجرایی در شهرستان‌ها باید زیرکانه عمل کنند و موضوعات را به جد پیگیری کنند تا به سرانجام لازم برسد.

وی با اشاره به مشکلات دهگاه فریدن تصریح کرد: مشکلات این دهگاه را در اسرع وقت پیگیری کنید تا به نتایج لازم برسد و ما نیز وعده می دهیم که در ماده 32 کار را تسریع کنیم.

نقش اذعان داشت: بانک‌های مربوطه در جذب اعتبارات تبصره 18 باید به صورت ویژه عمل کنند زیرا برگشت این اعتبارات از شهرستان نشان دهنده ضعف بانک‌ها و مسئولان مربوطه است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان خاطر نشان کرد: زمین‌های صنعتی خلع ید شده را می توان با هماهنگی‌های لازم به بلوک‌های کوچک تقسیم کرد و برای تاسیس کارگاه‌های کوچک از آنها استفاده شود.

نقش افزود: ما برای محرومیت زدایی از مناطق استان همه تلاش خود را خواهیم کرد و در ستاد تسهیل سنگ بنا را بر این قرار دادیم که رفع مشکلات و سرمایه‌گذاری در مناطق محروم در اولویت قرار بگیرند.

در این جلسه برخی از پرونده‌های سرمایه گذاری در منطقه فریدن عرضه و مشکلات و رفع موانع در سر راه آنها با پیگیری‌های معاون اقتصادی استاندار اصفهان برطرف شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 + 15 =