صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » لزوم تبیین دفاع مقدس برای همه نسل ها

لزوم تبیین دفاع مقدس برای همه نسل ها

جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار گفت: یکی از ثمرات جنگ تحمیلی برای جهان اسلام به خصوص کشور ما، فرهنگ سازی آن بود و باید دفاع مقدس را برای همه نسل ها تبیین کنیم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حسین معینی در نشست مجازی با اهالی رسانه و خبرنگاران شهرستان برخوار که با موضوع هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: یکی از ثمرات جنگ تحمیلی برای جهان اسلام به خصوص کشور ما، فرهنگ سازی آن بود که رهبر انقلاب هم روی این موضوع تاکید دارند و باید دفاع مقدس را برای همه نسل ها تبیین کنیم.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند «جنگ را برای خاموش کردن این انقلاب بر ما تحمیل کردند»، افزود: اما این جنگ خود یک نعمتی شد که به شعله ور شدن نیروی انقلاب رسید و باید این نعمت برای مردم تبیین شود.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار تصریح کرد: اصحاب رسانه باید بتوانند این جهاد تبیین که رهبر انقلاب تاکیدات بسیاری بر روی آن دارند را متناسب با موضوع هفته دفاع مقدس به خوبی انجام دهند.

سرهنگ معینی با ارائه پیشنهاداتی از جمله انتشار روزانه وصایای شهدای شهرستان و برگزاری یادواره های شهدا و ویژه برنامه های شب خاطره در بستر فضای مجازی، عنوان کرد: رسانه، نقش تبیینی بسیار قوی دارد.

وی با اشاره به نامگذاری کوچه ها به نام شهدا، اظهار کرد: اهالی هر کوچه و محله هم می توانند تمثال شهیدی که نامش بر کوچه آنها مزین شده را مقابل منزل خود نصب کنند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج برخوار خاطرنشان کرد: مساجد هم می توانند یک یادمان شهدا در گوشه ای از مسجد ایجاد کنند تا نمازگزاران با شهدای آن محله بیشتر آشنا شوند.

سرهنگ معینی با بیان اینکه مساجد سنگر هستند، تاکید کرد: باید این سنگرها حفظ شوند و اگر داخل هر مسجد یک یادمانی از شهدا ایجاد شود، می تواند کمک بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین دستاوردهای دفاع مقدس داشته باشد.

وی در پایان تاکید کرد:  رسانه واقعا یک ابزار بسیار مهم است و شما که به عنوان یک فرد رسانه ای فعالیت می کنید، باید بدانید که رسالت خیلی بزرگی بر دوش شما است و باید قدردان آن باشید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 − 15 =