صفحه اصلی » اجتماعی » تجهیز ۴۲۰۰ ‌نانوایی استان اصفهان به ‌کارتخوان هوشمند‌

تجهیز ۴۲۰۰ ‌نانوایی استان اصفهان به ‌کارتخوان هوشمند‌

دبیر کمیته گندم و نان استان اصفهان از تجهیز ۴ هزار و ۲۰۰ واحد نانوایی استان به دستگاه کارتخوان هوشمند خبر داد و گفت: ۹۵ درصد نانوایی‌های استان اصفهان مجهز به دستگاه کارتخوان هوشمند شده‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۱ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ اصغر مهدوی  پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تجهیز نانوایی‌های استان به دستگاه کارتخوان هوشمند، اظهار کرد: از 4 هزار و 460 واحد نانوایی استان 4 هزار و 200 واحد به این دستگاه تجهیز شدند.

وی افزود: با نصب این دستگاه در نانوایی‌ها امکان رصد 7 تخلف مثل فروش بر اساس سهمیه وجود دارد که شامل تراکنش‌های کمتر از 30 تراکم در سه شیفت و یا بسیار بالاتر و فروش اجباری نان کنجددار و فروش در زمان‌های نامتعارف در سه نوبت پیامک اخطار ارسال می‌شود.

دبیر کمیته گندم و نان استان اصفهان با بیان اعلام بیشترین تخلفات نانوایی‌ها، گفت: استفاده از کارتخوان‌های قدیمی و فروش تعداد بیشتر نان از آنچه مشتری درخواست می‌کند و عدم رعایت وزن و استفاده از کنجد از بیشترین تخلفات اعلام شده در سامانه 124 است.

وی ادامه داد:  95 درصد نانوایی‌های استان اصفهان مجهز به دستگاه کارتخوان هوشمند شده‌اند تا بتوانند بر اساس میزان سهمیه در این مرحله فعالیت نانوایان رصد شود.

قاسمی تصریح کرد: در این طرح نانوایان موظف هستند  فقط از دستگاه‌های هوشمند کارتخوان استفاده کنند در این طرح قرار بود هر خریدار خود کارت خرید را وارد دستگاه کنند، در برخی نانوایی‌ها تعداد کیسه‌های پلاستیکی اضافه می‌شود یا تعداد نان‌های ثبت شده در دستگاه هوشمند بیشتر از تعدادی است که مشتری سفارش داده است.

دبیر کمیته گندم و نان استان اصفهان با بیان اینکه این طرح به مرحله دوم رسیده، اظهار داشت: قرار است یارانه از تولید کننده به سمت مصرف کننده سوق داده شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش − دو =