صفحه اصلی » اجتماعی » اطلاعیه پلیس تهران بزرگ درباره فوت مهسا امینی

اطلاعیه پلیس تهران بزرگ درباره فوت مهسا امینی

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره مهسا امینی با صدور اطلاعیه ای هرگونه برخورد فیزیکی با نامبرده را تکذیب کرد و گفت: فیلم دوربین‌ها برای خانواده مرحوم امینی نمایش داده شده است.

تاریخ انتشار: ۲۲:۴۵ - جمعه ۱۴۰۱/۰۶/۲۵

به گزارش صاحب نیوز؛ مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره مهسا امینی با صدور اطلاعیه ای هرگونه برخورد فیزیکی با نامبرده را تکذیب کرد.

در متن اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ آمده است:

در اجرای دستور فرمانده کل انتظامی کشور مبنی بر رسیدگی دقیق به این موضوع به فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، در همان ساعات اولیه حادثه فوق،بلافاصله رسیدگی به آن بدون هیچ گونه ملاحظه ای در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت براساس نتایج به دست آمده و بازبینی دوربین های مداربسته نامبرده روز سه شنبه مورخ 22 شهریور ماه جاری به همراه تعدادی از افراد بدلیل پوشش نامناسب توسط ماموران پلیس امنیت اخلاقی تهران بزرگ و به منظور اخذ تعهد و توجیه به یکی از مقرهای پلیس هدایت شدند که وی در جمع سایر مراجعه کنندگان در سالن اجتماعات به طور ناگهانی بیهوش شده و بلافاصله با همکاری پلیس و اورژانس به نزدیک ترین بیمارستان جهت مداوا منتقل می شود که متاسفانه اقدامات درمانی مثمر ثمر واقع نشد .

لازم به ذکر است، تصاویر ضبط شده دوربین های مدار بسته از لحظه ورود وی به مقر انتظامی تا انتقال توسط اورژانس به رویت خانواده وی رسیده است.

توضیح اینکه بر اساس رسیدگی دقیق به عمل آمده از زمان انتقال وی به خودرو و همچنین در مکان مزبور هیچ گونه برخورد فیزیکی با ایشان انجام نشده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سیزده − دو =