صفحه اصلی » سیاسی » لجاجت رسانه‌های اصلاح‌طلب برای تهیه آذوقه خبری برای غرب/ حامیان قاتلان زنان، اینبار نگران فوت مهسا امینی شده اند!

لجاجت رسانه‌های اصلاح‌طلب برای تهیه آذوقه خبری برای غرب/ حامیان قاتلان زنان، اینبار نگران فوت مهسا امینی شده اند!

در حالی که پلیس با انتشار فیلم و اسناد گوناگون در خصوص مهسا امینی مشخص می‌کند هیچگونه ضرب و شتمی صورت نگرفته است، ولی برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب که سردمدار شایعه و بازی با اعصاب مردم هستند، همچنان بر این خبر دروغ لجاجت می‌کنند.

تاریخ انتشار: ۱۷:۲۵ - یکشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ سایت‌ها و روزنامه‌های به اصطلاح، اصلاح‌طلب که در دوران هشت‌ساله ریاست جمهوری قبل نتوانسته کشور را به طور کامل تخریب کنند همچنان در تلاش هستند چراغ خاموشی نور انقلاب اسلامی را خاموش کنند، آن‌ها علیه دولت‌ سیزدهم و البته جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند و با دروغ‌پردازی در راستای تخریب جمهوری اسلامی حرکت و در این مسیر از حربه همسان‌سازی ایران با کشور‌های ضعیف و نیازمند دنیا و همچنین رونق، شکوفایی، روشنفکری و مدرن بودن کشورهای غربی استفاده می‌کنند تا جمهوری اسلامی را تحقیر کنند، این در حالی است که آمارها به صورت کامل خلاف این مسائل را ثابت می‌کند.

به موارد زیر دقت کنیم:

 

در فیلم منتشر شده می‌بینیم که زنی بر روی سقف ماشین پلیس رفته و تقاضا دارد شوهرش را آزاد کنند و این را می‌توانیم بدون اینکه جمله‌ای درباره آن بخوانیم در فیلم مشاهده و قضاوت کنیم؛ اما ماجرا آنجایی جالب می‌شود که رسانه‌های اصلاحات این فیلم را با عنوان گشت ارشاد منتشر و موضوع و تیتر دروغین را برای آن به کار برده‌اند.

جریان به‌ظاهر اصلاح‌طلب بارها مدعی شده که حامی حقوق زنان است اما در موارد زیر ثابت می‌کند که به‌هیچ‌عنوان لیاقت و شایستگی حمایت از حقوق زنان را ندارد

وقتی «محمدعلی نجفی» شهردار اصلاح‌طلب تهران و یکی از کاندیداهای مطرح جریان اصلاح‌طلب برای ریاست جمهوری، همسر دوم خود را به طرز فجیعی با شلیک پنج گلوله به قتل رساند، فعالین و رسانه‌های اصلاح‌طلب به‌جای دفاع از مقتول که زنی جوان بود، به‌صورت یکپارچه از «قاتلِ یک زن» دفاع کرده و وی را در جایگاه «قهرمان مظلوم» نشاندند. جریان اصلاح‌طلب با دیکتاتوری و بی‌اخلاقی، مقتول را مهدورالدم و شایسته مرگ معرفی کرده و قاتل را فردی خوشنام جنتلمن و نخبه جا زدند.

در نمونه دیگر، وقتی آرمان عبدالعالی دختری نوجوان را به قتل رسانده و بدن وی را مثله کرده و جسد را پنهان کرد، باز هم فعالین و رسانه‌های اصلاح‌طلب با دفاع از «قاتلِ یک زن»، بر ظلم رواداشته شده به مقتول سرپوش گذاشته و با دیکتاتوری و بی‌اخلاقی، حقوق زنان را به تمسخر گرفتند.

همچنین وقتی در هفته‌های گذشته یک سارق زورگیر و سابقه‌دار به زنی در اتوبان نیایش حمله کرده و وسایل وی را به سرقت برد، باز هم جریان به‌ظاهر اصلاح‌طلب جانب سارق زورگیر را گرفته و با بی‌توجهی نسبت به ظلمی که به این خانم و تعداد قابل توجهی از زنان دیگر توسط همین فرد اوباش صورت گرفته سکوت کرده و اعتراض کردند که چرا فرد تعرض‌کننده به آرامش جامعه که باعث رعب و وحشت مردم شده است، باید اعدام شوند.

حالا به سراغ موضوع داغ و البته سوژه این‌روزهای جریان اصلاحات می‌رویم که بی‌شک به این زودی از تیترهای دروغین خود کوتاه نخواهند آمد؛

مرگ ناگهانی مهسا امینی، تاثیری دردناک برای جامعه ما بوجود آورد. دختری که در یکی از مراکز پلیس امنیت تهران دچار سکته و ایست قلبی شده سپس با انتقال به بیمارستان و پس از گذشت دو روز جان خود را از دست داد.

در این میان اما رسانه‌های اصلاح طلب که دست کمی از براندازان خارجی نظام جمهوری اسلامی و خبرگزاری‌‌های آنان ندارند، سعی در ماهی گیری از این آب گل آلود و سوار شدن بر موج این حادثه تلخ دارند، خبرگزاری و پایگاه‌های خبری عصر ایران، آفتاب، بهار نیوز، تدبیر و امید و… مانند اغلب موارد، جلودار غبارآلود کردن فضا و تهییج افکار عمومی و ارائه روایت‌های مغشوش هستند.

جبهه اصلاحات وفات مهسا امینی را تبدیل به یک اتفاق کم سابقه خبری و اجتماعی تبدیل کرد و گشت ارشاد را به هر دلیلی درست یا غلط مورد نقد و یا تخریب گسترده‌ای هم در داخل و هم در خارج از ایران و کرده‌اند، به این فضای نقدگونه یا تخریبی کم سابقه، بازنشر هرازچندگاه گسترده کلیپ‌های منتشر شده از حواشی گشت ارشاد در شبکه‌های اجتماعی نیز باید اضافه کرد.

موارد گفته شده، چنان رسوب و انباشت ذهنی در جامعه ایجاد کرد که بخش از جامعه ایران نسبت به کارکرد و یا کارنامه گشت ارشاد دچار تردید شدند، همین رسوب و انباشت ذهنی چنان وسیع در بطن این قشر ریشه دوانده بود که خبر فوت مهسا امینی را حتی با روایت‌های غیر معمول همچون شکنجه نیز برای آنها باورپذیر کرد و گویی بسیاری انتظار یک حادثه تلخ را از قبل داشتند.

در میان این همه، دروغ سلبریتی‌های زیادی همانند علی کریمی که در ویلا‌های لوکس خود در حال عیش و نوش هستند با استوری‌های برنامه ریزی شده خود فضای کشور و طرفداران خود را بهم می‌ریزند و آغازگر بوی تند فتنه می شوند را هم باید اضافه کرد.

علی کریمی، در واکنش به مرگ مهسا امینی، در صفحه‌ اجتماعی خود در اینستاگرام با انتشار عکسی از این دختر جوان در بستر بیمارستان نوشت: «کاوه آینده ایران زمین، زن است.»، او سپس فیلمی مربوط به احترام پرستاران به فرد مرگ مغزی که اعضایش را به نیازمندان اهدا کرده بودند را به اسم مهسا امینی جا زد و این آش شور را آن قدر ادامه داد که حتی صدای امثال علی نژاد ضد وطن را هم در آورد؛ اعلام دفاع او از منافقین سال 67 و بازنشر کلیپ های حمایتی از خاندان جنایتکار پهلوی ادامه اقدامات او در روزهای اخیر برای دیده شدن بود.

جولان اصلاح طلبان و رسانه‌هایشان به همراهِ همراهی سلبریتی‌های بی‌عار همیشه در چنین موقعیت‌های باعث متشنج شدن بیشتر فضای کشور می‌شود چرا که این سلبریتی ها متاسفانه الگوهای قشر ناپخته کشور هستند اما چرایی اصلی اینجاست که چرا قوه قضاییه به این درخواست نخبگان که توبیخ دروغ گویان و منتشرکنندگان اکاذیب است ورود نمی‌کند که دوباره شاهد اینگونه رخدادها نشویم؟

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 + نه =