صفحه اصلی » اجتماعی » اجرای چندین پروژه عمرانی شهر بهارستان در آینده نزدیک

فرماندار اصفهان خبرداد؛

اجرای چندین پروژه عمرانی شهر بهارستان در آینده نزدیک

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اگر ما ظرفیت های ورزشی بهارستان را تقویت کنیم، می تواند به مکانی برای مسابقات استانی و یا حتی ملی تبدیل شود و باعث جذب گردشگر و یا حتی رونق بخش های دیگر نیز می شود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ - دوشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۸

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان درنشستی که به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهر بهارستان برگزار شد، با بیان اینکه تقاضا، ظرفیت و نیاز زیادی در حوزه ورزش و جوانان در شهر بهارستان وجود دارد، اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان متولی ورزش و جوانان شهرستان است و بایستی با بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود، دغدغه ورزش جوانان و ورزشکاران را داشته باشد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه دستگاه های اجرایی متولی نسبت به بررسی متقاضیان و تعیین تکلیف زمین های با کاربری ورزشی اقدام کنند، افزود: اگر ما ظرفیت های ورزشی بهارستان را تقویت کنیم، می تواند به مکانی برای مسابقات استانی و یا حتی ملی تبدیل شود و باعث جذب گردشگر و یا حتی رونق بخش های دیگر نیز می شود.

احمدی با اشاره به مصوبات سفر استاندار به بهارستان، تأکید کرد: شهرداری و شرکت عمران بهارستان با همکاری شهرداری اصفهان و ارائه طرحی جامع  و مشترک براساس مطالعات انجام شده در زمینه روان آبها و دفع آبهای سطحی منطقه بویژه در محور خلیج فارس اقدام کنند.

وی افزود: واگذاری و تعیین مدیریت دو ورزشگاه سلیمانپور و کافی زاده، ساماندهی محور قلعه شور و آغاز عملیات اجرای زیرگذر کوی راه حق  و آغاز احداث دو مرکز بهداشتی در مهرماه انجام خواهد شد و این نویدبخش آینده ای روشن برای شهر بهارستان است.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: با محوریت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و همکاری و مشارکت دهیاری های واقع در محور خلیج فارس و دیگر دستگاه های ذی مدخل، اقدامات مقتضی پیرامون بهسازی وروکش آسفالت این محور با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال انجام می شود.

احمدی با اشاره به نارضایتی شهروندان از وضعیت آبیاری فضای سبز با استفاده از پساب فاضلاب گفت :  تاکنون اقدامات بسیار خوبی در مجموعه تصفیه خانه شهربهارستان در راستای استاندار سازی پساب فاضلاب صورت گرفته که با اقدامات در دست اقدام شرکت آبفا و شهرداری بهارستان، نظیر احداث تصفیه خانه ثانویه، از بروز چنین حوادث مقطعی جلوگیری و شاهد بهبود وضعیت موجود خواهیم بود.

وی هم افزایی و اقدامات جهادی دستگاههای اجرایی در رفع مشکلات شهر بهارستان را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: شهر بهارستان از ظرفیت ها و توانمندی های بسیار خوبی برخوردار است که در صورت توجه به آنان می توان با برطرف کردن این مشکلات، زمینه را برای رسیدن به شهری ایده آل و خلاق فراهم کرد.

گفتنی است، فرماندار اصفهان پس از این نشست، با تعدادی از شهروندان بهارستان از نزدیک ملاقات و پیگیر مسائل و مشکلات آنان شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 + هجده =