صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » افزایش ۲ برابری ناوگان اتوبوسرانی در آستانه بازگشایی مدارس

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه خبرداد؛

افزایش ۲ برابری ناوگان اتوبوسرانی در آستانه بازگشایی مدارس

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: تعداد ناوگان اتوبوسرانی این کلان‌شهر در آستانه مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید با افزایش دو برابری، به حدود ۹۰۰ دستگاه می‌رسد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛  سیدعباس روحانی با اشاره به افزایش ۲ برابری ناوگان اتوبوسرانی در آستانه بازگشایی مدارس، گفت: با توجه به اینکه بهار حمل‌ونقل درون شهری با بازگشایی مدارس در مهرماه آغاز می‌شود، تمام ناوگان اتوبوسرانی اصفهان در این زمان در چرخه بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

او ادامه داد: در زمان پیک تردد دانش‌آموزان در شهر که همزمان با آغاز و پایان ساعت فعالیت مدارس است، سرویس‌دهی خاصی به آنها انجام می‌شود، به همین دلیل تعداد ناوگان اتوبوسرانی اصفهان برای مهرماه نسبت به یک ماه گذشته که این ناوگان ۴۵۰ دستگاه اتوبوس در اختیار داشت، با افزایش دو برابری، به حدود ۹۰۰ دستگاه می‌رسد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه بخشی از ناوگان جدید اتوبوسرانی اصفهان را اتوبوس‌های تازه نفس تشکیل می‌دهد، تصریح کرد: تعدادی از این اتوبوس‌ها به‌صورت کامل بازسازی شده و تعدادی که در سال‌های گذشته به دلیل مشکلاتی از چرخه بهره‌برداری خارج شده بود نیز آماده‌سازی شده است.

انتهای پییام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

4 × 5 =