صفحه اصلی » اقتصادی » ناوگان اتوبوسرانی استان اصفهان به بازگشت زائران اربعین اختصاص یافت

ناوگان اتوبوسرانی استان اصفهان به بازگشت زائران اربعین اختصاص یافت

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: با توجه به اشتیاق زیاد شهروندان و زائران برای حضور در مراسم اربعین حسینی و بحث بسیار مهم تخلیه مرز، تمام ناوگان اتوبوسرانی در اختیار فرآیند بازگشت زائران قرار گرفت.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ - سه شنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدعلی صلواتی در جمع خبرنگاران درباره کمبود ناوگان اتوبوسرانی بین جاده‌ای، اظهار داشت: با توجه به تصمیمات ستاد کشوری اربعین تمام سفرهای داخلی با اتوبوس لغو شده و ناوگان اتوبوس در اختیار بازگشت زائران قرار گرفت.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان افزود: در چند روز آینده فرآیند بازگشت زائران اربعین به پایان خواهد رسید و سفرهای داخلی مجدداً از سر گرفته خواهد شد و شهروندان می‌توانند برای انجام سفرهای بین شهری از ناوگان اتوبوسرانی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: ما در این مدت تلاش کردیم که از طریق ناوگان‌‌های جایگزین مثل خودروهای سواری و یا مینی‌بوس‌ها بتوانیم سفرهای ضروری مردم را پوشش دهیم.

وی در ادامه گفت: با توجه به اشتیاق زیاد شهروندان و زائران برای حضور در مراسم اربعین حسینی و بحث بسیار مهم تخلیه مرز که در کشور مطرح بود، تمام ناوگان اتوبوسرانی در اختیار فرآیند بازگشت زائران قرار گرفته است.

صلواتی پیرامون افزایش قیمت تعرفه سفرهای بین‌شهری بیان کرد: تا بدین لحظه هیچ گونه افزایش قیمتی در تعرفه بلیت سفرهای بین‌شهری رخ نداده است و اگر تخلف خاصی رخ داده باشد، شهروندان می‌توانند از طریق سامانه 141 شکایت‌ خود را به ثبت برسانند و با شرکت، راننده و یا مالک متخلف برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه + 10 =