صفحه اصلی » سیاسی » سودای شوم تجزیه ایران در التهابات اخیر کشور/ نان لاشخوران تجزیه طلب در خون مهسا امینی ها

سودای شوم تجزیه ایران در التهابات اخیر کشور/ نان لاشخوران تجزیه طلب در خون مهسا امینی ها

دشمنی که صابون ایرانیان به تنش خورده است بدون شک به چیزی کمتر از تجزیه و نابودی ایران برای همیشه فکر نمی‌کند و می‌داند حتی اگر حکومت در این کشور تغییر کند باز هم این احتمال وجود دارد که نسل‌های بعد از این سرزمین دوباره علیه ظلم و استبداد به پا خیزند لذا باید برای همیشه این خطر را دفع کرده و با تجزیه ایران به چندین کشور، ایران را برای همیشه نابود کرد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ شب گذشته برخی شهرهای ایران شاهد التهاب بود. التهابی که ناشی از جوسازی و فراخوان تلویزیون‌های فارسی زبان و صفحات مجازی متعلق به ضدانقلاب بعد از زمینه سازی بود که توسط برخی رسانه‌های معلوم الحال و سلبریتی‌ها برای محکومیت نظام بعد از فوت مهسا امینی، در مقر پلیس امنیت اخلاقی، انجام شد.

دیشب مسجدی آتش زده شد، به چند خانم چادری در خیابان تعرض شد، چندین خودرو پلیس و آمبولانس با حملات آشوبگران خسارت دیدند، چندین مأمور پلیس در نقاط مختلف توسط افرادی مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و غیره و البته پرچم ایران را هم آتش زدند و شعارهای ساختارشکنانه سر دادند.

دقیقاً مانند اعتراضات خیابانی سال‌های گذشته عده‌ای که در صدد یک بهانه بودند، به خیابان‌ها ریختند و این اتفاقات رقم خورد. رخدادهایی که بعد از فتنه 88 پایش به ایران باز شد و هر بار علاوه بر خسارت به اموال عمومی، سبب تضعیف جایگاه ایران در مجامع بین المللی نیز می‌شود که البته برای آشوبگران اتفاقاً خوشحال کننده است.

این آشوبگرانی که در برهه‌های مختلف هر اعتراض مردمی را با چنین کارهایی، امنیتی کردند و اجازه ندادند حرف مردم زده شود، کاملاً هماهنگ با یکدیگر عمل می‌کنند و تحت حمایت ضدانقلاب خارج نشین و داخلی، دولت‌های معاندی نظیر آمریکا و اسرائیل، گروهک‌های تروریستی مانند سازمان منافقین به صورت یک سازمان کاملاً یکپارچه بوده و سناریوی منظمی را دنبال می‌کنند.

در اثر سودجویی‌های عده‌ای در کشور، انتخاب برخی افراد بی‌لیاقت در انتخابات‌ها توسط مردم، خرابکاری عده‌ای نفوذی و دشمنی‌های کشورها قدرتمند خارجی مشکلات زیادی در کشور ما وجود دارد اما نه این فسادها سیستماتیک بوده و نه مشکلات در کشور ما در برابر برکات و خوبی‌های جمهوری اسلامی چیزی است ضمن این که الان در برهه‌ای هستیم که استراتژیست‌ها اذعان دارند در حال گذار از این شرایط سخت هستیم.

این وضعیت که سبب نارضایتی نسبی در برابر طبقاتی از جامعه شده است دستمایه سیاه نمایی و تحریک توسط رسانه‌ها معاند شده است که با شکل دادن هسته‌های آموزش دیده با کوچکترین بهانه‌ای شهرهای مختلف کشور را به آشوب و التهاب می‌کشند.

دو روز پیش گلشیفته فراهانی، سلبریتی خارج نشین ایرانی، با انتشار پرچم حزب آزادی بخش کردستان عملاً پرده از وقایع اخیر برداشت و همان طور که طی روزهای گذشته ضدانقلاب تلاش کرده بود از کرد بودن مهسا امینی بهره برداری کرده و دوباره فتنه اقوام به پا کنند، با انتشار تصویر این پرچم بر تجزیه ایران تأکید کرد.

بر خلاف داخل کشور که به راحتی حتی رسانه‌های رسمی مطالب دروغ منتشر کرده و امنیت ملی کشور را با مطالب خود تهدید می‌کنند در خارج از مرزهای کشور این آزادی برای سلبریتی‌ها و انسان‌های اثرگذار وجود ندارد که هر مطلبی بخواهند بتوانند منتشر کنند زیرا در غیر این صورت و در صورت هماهنگ نبودن مطلبشان با نظام سلطه و در رأس آن آمریکا، به سرعت در لیست تحریم قرار گرفته و دارایی‌های ایشان مسدود و مصادره می‌شود.

بر اهل فکر و اندیشه مسلّم بود که هدف از اعتراضات خیابانی این چنین نه اصلاح امور کشور یا حتی تغییر در حکومت کشور بلکه تجزیه و نابودی ایران است و اکنون این هدف آشکارا توسط این بازیگر که سابقه برهنه شدن در مقابل دوربین و بازی در صحنه‌های جنسی فیلم‌ها را نیز دارد، بیان شده است.

دشمنی که صابون ایرانیان به تنش خورده است بدون شک به چیزی کمتر از تجزیه و نابودی ایران برای همیشه فکر نمی‌کند و می‌داند حتی اگر حکومت در این کشور تغییر کند باز هم این احتمال وجود دارد که نسل‌های بعد از این سرزمین دوباره علیه ظلم و استبداد به پا خیزند لذا باید برای همیشه این خطر را دفع کرده و با تجزیه ایران به چندین کشور ، ایران را برای همیشه نابود کرد.

این سناریو آن چنان حساب شده است که حتی سلبریتی‌هایی نظیر علی کریمی احتمالاً با اطمینان از موفقیت آن به خود اجازه داده‌اند بی مهابا استوری خود علیه انقلاب را منتشر کنند.

غافل از این که اگر جمهوری اسلامی نیز از این مملکت برود آمریکا دست از سر ایران بر نخواهد داشت و نخواد گفت فلان ایرانی با ما همراه بود فلانی نبود بلکه همه را به یک شلاق خواهد زد و چنان نسل کشی در اینجا خواهد داشت که دیگر خونی که در آن مبارزه با ظلم و مبارزه با طاغوت باشد در این آب و خاک وجود نداشته باشد.

البته مادامه که حضور ملت در صحنه باشد این قبیل آشوب‌ها به کشور آسیبی وارد نخواهد کرد. ملتی که نشان داده است در انتخابات‌های مختلف، در راهپیمایی‌ها، در مراسماتی نظیر اربعین پای انقلاب و اسلام ایستاده است اجازه نخواهد داد این میراث انبیاء و ائمه یعنی حکومت اسلامی به راحتی از بین برود و آرزوی دست درازی به ایران را برای همیشه به دل آمریکا و دیگر دشمنان این ملت خواهد گذاشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه × سه =