صفحه اصلی » اقتصادی » هیچ هزینه اضافه ای بیش از نرخ مصوب معاینه فنی دریافت نمی‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان:

هیچ هزینه اضافه ای بیش از نرخ مصوب معاینه فنی دریافت نمی‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان گفت: نرخ معاینه فنی برای خودروهای سبک و سنگین تصویب شده و هیچ هزینه اضافه ای از متقاضیان دریافت نمی‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ سید علی عبداللهی با بیان اینکه هیچ هزینه اضافه ای بیش از نرخ مصوب معاینه فنی دریافت نمی‌شود، گفت: اگر خودرویی به علت نقص فنی در آزمون معاینه فنی مردود شود و نیاز به آزمون مجدد در خصوص آلایندگی، سیستم ترمز و غیره داشته باشد، مالک خودرو پس از رفع نقص تا ۱۴ روز پس از مراجعه اول می‌تواند با پرداخت هزینه ۱۰ هزار تومان آزمون مجدد معاینه فنی را انجام دهد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان تأکید کرد: بهای ارائه خدمات معاینه فنی برای خودروهای سبک 47000 و برای خودروهای 71600 تومان است و هیچ هزینه اضافه ای از متقاضیان دریافت نمی‌شود.

وی تأکید کرد: تنها هنگام انجام تست آلایندگی باید از کارشناس مربوطه درخواست انجام معاینه فنی برتر داده شود.

عبداللهی افزایش قیمت معاینه فنی را مشروط به تأیید و ابلاغ از سوی مراجع مربوطه دانست و خاطرنشان کرد: در صورت افزایش نرخ، از طریق درگاه‌های رسمی سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اصفهان با بیان اینکه بر اساس قانون هوای پاک، خودروهای نو تا ۴ سال از زمان تولید نیازی به دریافت گواهی معاینه فنی ندارند، خبر داد: در حال حاصر مرکز معاینه فنی جی در استان اصفهان مجاز به ارائه خدمات و صدور گواهی معاینه فنی برتر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هشت − 7 =