صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع ۱۱۰۰ کیت آموزشی در مدارس مناطق محرم استان اصفهان

توزیع ۱۱۰۰ کیت آموزشی در مدارس مناطق محرم استان اصفهان

آیین توزیع ۱۱۰۰ کیت آموزشی در مدارس مناطق محرم استان اصفهان با حضور مسئولین استانی برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۹ - چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛ در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، آیین توزیع ۱۱۰۰ کیت آموزشی میان مدارس استان با حضور سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان، محمدرضا ابراهیمی مدیرکل آموزش و پرورش، مجید نسیمی مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس، مجتبی ملااحمدی رئیس هیئت‌مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز، وجیه فاضل معاون آموزش ابتدای اداره کل آموزش و پرورش و جمعی از خیرین مدرسه‌ساز، برگزار شد.

سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان در این مراسم با اشاره به اینکه در تأمین تجهیزات آموزشی مدارس بالاخص در مناطق محروم، دولت پای‌کار است و برای این مهم برنامه دارد، گفت: در استان اصفهان با هزینه ۱۱۵ میلیارد تومان خرید ۸۵ هزار قلم جنس و تجهیزات آموزشی انجام شده که کاری نو و بی‌نظیر است.

وی با اشاره به توزیع ۱۱۰۰ کیت آموزشی میان مدارس و دانش‌آموزان استان، ادامه داد: این کیت‌های آموزشی با مشارکت دولت و همت خیرین اصفهانی تهیه شده و قرار است میان مدارس استان با اولویت مناطق محروم توزیع گردد.

سید رضا مرتضوی افزود: توزیع این تعداد کیت آموزشی در ۳۰ سال اخیر در استان بی‌سابقه بوده. برای ما باعث افتخار و مسّرت است که خیرین مدرسه‌ساز علاوه بر ساخت مدارس در تهیه قسمتی از لوازم آموزشی دولت را همراهی می‌کنند.

استاندار اصفهان در خصوص آیین توزیع کیت‌های آموزشی، گفت: شایسته است در چنین حرکت‌هایی رویکرد تبلیغی و ترویجی داشته باشیم. هدف از برگزاری این‌گونه مراسم‌ها روایت و ترویج کار نیک و خیر است.

وی با بیان اینکه بایستی راه کار خیر را باز نگه داریم، افزود: استان اصفهان پیشتاز امور خیر در کشور است و این رویکرد تکاملی در استان جای تقدیر و تشکر دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 − 18 =