صفحه اصلی » اجتماعی » منطقه 12 شهرداری اصفهان سبزتر می شود

منطقه 12 شهرداری اصفهان سبزتر می شود

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان برنامه‌های عملیاتی منطقه 12 شهرداری اصفهان در حوزه فضای سبز را تشریح کرد.

تاریخ انتشار: ۰۶:۴۱ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ مجید عرفان منش پیرامون برنامه‌های عملیاتی منطقه 12 شهرداری اصفهان در حوزه فضای سبز، اظهار کرد: در این راستا ساماندهی پارک فدک، قدس، ملت و عاشق آباد شروع شده و تا یک ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان ادامه داد: همچنین احداث شبکه آبیاری تحت فشار خیابان مهدیه، تکمیل شبکه توزیع خیابان امام خمینی(ره)، راه اندازی چاه خیابان عطاء الملک، تعمیر و تجهیز چاه پارک مادر و خاک ریزی مربوط به عملیات توسعه پارک مادر به مساحت ۸ هزار متر مربع انجام شده است.

عرفان منش افزود: پارک کیمیا در خیابان بنت ‌الهدی صدر نیز به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع احداث و در اختیار شهروندان شهرک نگین قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اصفهان از آغاز ساماندهی و بهسازی پارک‌های ملت، ملک‌شهر، شمشاد، حکمت، محمود آباد و امین آباد با اعتباری بالغ بر 950 میلیون تومان خبر داد و تأکید کرد: این پروژه‌ها نیز تا پایان فصل پاییز تکمیل خواهد شد.

عرفان منش افزود: توسعه شبکه آبیاری تحت فشار در پارک‌های خراسانی و خیابان مهدیه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و سی صد میلیون تومان آغاز شده و تا پایان آبان به بهره برداری خواهد رسید.

او اضافه کرد: همچنین بهبود روش‌های آبیاری در فضای سبز شهرک قدس، اتوبان آزادگان و پارک استقلال از دیگر طرح‌هایی است که با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان در دست اقدام است.

به گفته مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان احداث کلکتور انتقال آب اتوبان معلم به طول ۵۰۰۰ هزار متر نیز از دیگر پروژه‌های در دست اقدام است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

7 − 2 =