صفحه اصلی » اجتماعی » حوادث » بازگرداندن «امنیت» به شهرهای کشور، مطالبه امروز مردم+ فیلم آشوب‌ها

بازگرداندن «امنیت» به شهرهای کشور، مطالبه امروز مردم+ فیلم آشوب‌ها

ضدانقلاب که نه برایش جان مهسا امینی‌ها اهمیتی دارد نه مطالبات معیشتی مردم، همان گونه که در اعتراضات سال‌های گذشته با حضور در بین مردم معترض، اقدام به آشوب در شهرهای کشور و به حاشیه کشیدن اصل مطالبه مردم شد، این بار نیز با حمایت شیاطین دنیا از این فرصت استفاده کرد تا شهرهای کشور را به آشوب بکشاند و اتفاقات دردناکی از به آتش کشیدن مأمور پلیس تا به قتل رساندن زن محجبه باردار در خیابان را رقم زد. امروز عموم مردم ضمن حمایت از پلیس، خواستار بازگرداندن امنیت به شهرهای کشور و برخورد قاطع با این آشوب‌ها هستند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ - پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ اکنون چند شبی است بعد از اعلام ماجرای «مهسا امینی» که با توجه به شواهد و مستندات موجود تخلفی نیز از سوی مأموران حکومتی در این رابطه رخ نداده است، برخی از شهرهای ایران شاهد ناآرامی است.

التهابات بعد از مرگ مهسا امینی که براساس شواهد و قراین موجود مانند ساخت کلیپ‌های احساسی با دوربین‌ها و فیلمبرداری حرفه‌ای چند ماه قبل از وقوع این رخداد از وی، ارتباط مستمر خانواده وی با عناصر ضدانقلاب قبل و بعد از وقوع این حادثه و دروغ پردازی‌های مکرر اعضای خانواده‌اش مثلا در کتمان بیماری قبلی مهسا، مشکوک به نظر می‌رسد، با میدان داری گروهک تروریستی کوموله آغاز شد.

با فوت این دختر 22 ساله بسیاری خواستار توضیح پلیس و برخورد با متخلفین احتمالی شدند. این مردم که البته در بین ایشان مخالفان طرح امنیت اخلاقی پلیس نیز حضور داشتند، با حضور در خیابان‌ها مطالبه خود را بیان کردند و البته این پلیس بود که همچون گذشته علیرغم شعارهای ساختارشکنانه در برخی نقاط، با متانت با راهپیمایی مردم برخورد کرد و ضمن اعلام مستندات در عدم دخالت پلیس در مرگ این دختر، از بررسی دقیق حادثه سخن گفت.

 

همان گروهک تروریستی که اعدام‌های فجیعش در زمان جنگ تحمیلی چه در مورد به قتل رساندن رزمندگان اسلام که برای دفاع از خاک و ناموس و شریعتشان به جهاد علیه ظلم رفته بودند و چه حتی در مورد ساکنین کرد منطقه کردستان زبانزد است؛ از دختر 17 ساله کُرد که به خاطر دفاع از امام خمینی -رحمة الله علیه- این اَبَرمرد تاریخ بعد از شکنجه‌های دردناک زنده به گور شد گرفته تا رزمندگانی که بعد از اسارت به عنوان قربانی جلو عروس و داماد ذبح می‌شدند. در این شب‌ها مانند این فجایع بار دیگر در شهرهای کشور در حال وقوع است.

اما ضدانقلاب که نه برایش جان مهسا امینی‌ها اهمیتی دارد نه مطالبات معیشتی مردم و تنها به اهداف خود می‌اندیشند، همان گونه که در اعتراضات سال‌های گذشته با حضور در بین مردم معترض، اقدام به آشوب در شهرهای کشور و به حاشیه کشیدن اصل مطالبه مردم شد، این بار نیز با حمایت شیاطین دنیا همچون آمریکا و اسرائیل، سفارتخانه‌های کشورهای مستکبر، عوامل گروهک‌های تروریستی مستقر در داخل کشور، ستون پنجم دشمن و از این قبیل از این فرصت استفاده کرد تا شهرهای کشور را به آشوب بکشاند.

از حدقه در آوردن چشم بانوی رهگذر چادری، آتش زدن نیروی پلیس، ضرب و شتم و به قتل رساندن چندین نیروی پلیس در شهرهای مختلف، کشف حجاب خانم محجبه رهگذر و ضرب و شتم او، حمله به خانم باردار و به قتل رساندن خود او و جنین داخل شکمش، ضرب و جرح رهگذر مرد دیگری به جرم داشتن تیپ مذهبی، آتش زدن چندین خودرو شخصی، خسارت زدن به 12 آمبولانس و چندین خودرو پلیس، آتش زدن پرچم مقدس ایران، آتش زدن قرآن مجید، آتش زدن مسجد، خسارت به اموال عمومی و غیره بخشی از جنایاتی است که طی چند روز اخیر به بهانه فوت مهسا امینی در کشور رخ داده است.

اتفاقاتی که با حمایت و تحریک سلبریتی‌ها و اصلاح طلبان همراه بوده و مورد تشویق رسانه‌های ایشان و تلویزیون‌های فارسی زبان خارج نشین قرار گرفته است.

این اتفاقات سبب جریحه دار شدن احساسات مردم کشور شده است. این خرابکاری هایی که ضدانقلاب در شهرهای کشور ایجاد کرده است، برای هیچ کس مطلوب نیست و طبیعتاً تنها کسی که می‌تواند از این آب گل آلود ماهی بگیرد، خود ضدانقلاب و اراذل و اوباش هستند. همان گونه که در مهردشت کرج فردی با همسرش برای شرکت در این راهپیمایی‌های ساختارشکنانه حضور پیدا کرده بود و همسرش به دستی چند نفر از همین اراذل و اوباش داخل راهپیمایی ربوده شده و او اکنون عاجز و نالان دست به دامان همین پلیس برای پیدا کردن همسرش شده است.

تصویری ناراحت کننده از حمله به یک خانم محجبه در حال عبور و کشیدن چادر و روسری از سرش در خیابان

هر چند پلیس و نیروهای امنیتی کشور به ویژه بعد از گذراندن چند مرحله از تظاهرات و آشوب‌های این چنین طی چند سال گذشته تجربه و توان کافی را کسب کرده‌اند و به خوبی می‌دانند تا کجا نیاز به صبر تاکتیکی در مقابل این حوادث است اما عموم مردم خواهان به میدان آمدن پلیس با تمام توان و برخورد با حوادث این چنینی هستند. مردم خواهان بازگرداندن آرامش و امنیت به کشورند.

حتی اگر تخلفی در مورد مهسا امینی رخ داده باشد راهکار آن به آشوب کشیدن کشور و به آتش کشیدن پرچم ایران نیست، هر چند اتفاقات این شب‌ها نشان داد مهسا امینی یک بهانه بود برای اغتشاش در کشور و گرنه کسی که سوگوار فردی مانند مهسا امینی است وسط خیابان با کشف حجاب نمی‌رقصد و دست و کف و هورا نمی‌کشد.

اما مطالبه جدی دیگر مردم علاوه بر ایجاد امنیت و آرامش در کشور، برخورد با لیدرهای رسانه‌ای اغتشاشگران و تحریک‌کنندگان آنان است. با افرادی امثال علی کریمی که در این روزها عملاً ماهیت واقعی خود را با استوری‌های‌شان نشان دادند باید یک بار برای همیشه برخورد قاطع و مؤثر کرد. این استوری اخیر علی کریمی است که باید جدی گرفته شده و مورد پیگرد قضایی قرار بگیرد:

علاوه بر این شخصیت‌های پوچ، برخی از شرکت‌های بزرگ خصوصی همچون اپلیکیشن دیوار، اپلیکیشن اسنپ، اپلیکیشن فلایتیو و غیره نیز در تحریک و هدایت مردم به سمت آشوب و ایجاد ناآرامی در کشور دست داشتند که با این شرکت‌ها نیز باید برخورد شود. همه این‌ها در به قتل رسیدن آن مادر باردار و آن مدافعان نظم و امنیت کشور سهیم هستند و نباید از این موضوع به راحتی عبور کرد.

این روزها ده‌ها فیلم و عکس از جنایات این داعشی‌ها در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است. همین فضای مجازی که با گسترشش در کشور، پای آشوب‌های خیابانی را به ایران باز کرد و ضروری است هر چه زودتر فکری برای سر و سامان دادن به آن کرد. اکنون که مردم دیده‌اند نتیجه رها و ول بودن این فضا چیست و در صورت ادامه این روند باید شاهد ناامنی در کشور و به قتل رساندن ایثارگران راه نظم و امنیت و به آتش کشیده شدن مساجد و قرآن‌ها و پرچم مقدس کشور باشند، فرصت مناسبی برای سر و سامان دادن به این فضا است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

9 + هشت =