صفحه اصلی » استان اصفهان » انتقاد و اعتراض با اغتشاش و آشوب بسیار متفاوت است

انتقاد و اعتراض با اغتشاش و آشوب بسیار متفاوت است

امام جمعه دولت آباد گفت: مردم ممکن است در مسائل مختلف به مسئولین نظام و حاکمیت انتقادهایی داشته باشند و برای آنها پیشنهاداتی هم داشته باشند، اما اجتماعی که امنیت کشور را زیر سوال ببرد و به تخریب اموال عمومی و خصوصی منجر شود، مشخصا اعتراض و انتقاد نسبت به یک موضوع نیست.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۸ - جمعه ۱۴۰۱/۰۷/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین سید حسن میرافضلی در نماز جمعه این هفته شهر دولت آباد (۱ مهر) با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور گفت: کسانی که حجاب از سر ناموس این ممکلت می‌کشند، از مردم ما نیستند و قطعا وابسته به دستگاه‌های خودفروخته غرب و انگلیس هستند.

وی افزود: انتقاد و اعتراض با اغتشاش و آشوب بسیار متفاوت است؛ مردم ممکن است در مسائل مختلف به مسئولین نظام و حاکمیت انتقادهایی داشته باشند و برای آنها پیشنهاداتی هم داشته باشند، اما اجتماعی که امنیت کشور را زیر سوال ببرد و به تخریب اموال عمومی و خصوصی منجر شود، مشخصا اعتراض و انتقاد نسبت به یک موضوع نیست.

خطیب جمعه دولت آباد با بیان اینکه برخی سلبریتی‌های خارج نشین برای مردم ما دلسوزی می‌کنند، عنوان کرد: آنها هر چه دارند و ندارند از همین مردم و همین مملکت است اما سعی دارند در برخی شرایط از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

حجت الاسلام میرافضلی اظهار کرد: برخی از سلبریتی‌ها نه دغدغه من و شما را دارند و نه دغدغه امنیت کشور را، آنها همان کسانی هستند که به محض یافتن شهرت و جیب پر پول، می‌خواهند تابعیت خارجی بگیرند و از کشور بروند و دیگر ایران را لایق حضور خود نمی‌دانند.

وی تصریح کرد: امروز مسئله دشمن بحث حجاب و گشت ارشاد نیست، اگر برفرض مثال نظام حجاب را ممنوع کرد، قطعا یک بهانه دیگر برای سرنگونی کشور خواهند داشت.

امام جمعه دولت آباد افزود: منافقین و عناصر ضدانقلاب زمانی راضی می‌شوند که چیزی به نام شیعه و ارزش‌های شیعه بر روی زمین نباشد.

حجت الاسلام میرافضلی با بیان اینکه محور‌ حرکتی بنی‌امیه حیوان بازی و ترویج فحشا بود، عنوان کرد: اکنون دشمنان ما قصد دارند رویه بنی‌امیه را پیش بگیرند.

وی با اشاره به درگذشت خانم مهسا امینی گفت: یک اتفاقی افتاده و همه ما نگران و ناراحت هستیم، اما باید ابعاد این موضوع به صورت کامل مشخص شود و اگر مقصری وجود دارد از طریق دستگاه قضایی پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

امام جمعه دولت آباد اذعان کرد: یکی از اهداف کوتاه مدت دشمنان از این آشوب‌ها، تحت الشعاع قرار دادن حضور موفقیت آمیز ایران در اجلاس سران شانگ‌های است، تلاش می کنند که حضور و سخنرانی مقتدرانه رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل کمرنگ شود، تلاش می کنند تا مانع بروز توانایی های جمهوری اسلامی شود اما کور خوانده اند، این مردم به هیچ وجه اجازه نخواهند داد نظام و انقلابی که برای آن خون دل ها خورده اند، به دست نااهلان بیوفتد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش + یک =