صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » نقد منصفانه شهروند خورزوقی بر پروژه خیابان کوی امام حسن مجتبی این شهر + تصاویر

نقد منصفانه شهروند خورزوقی بر پروژه خیابان کوی امام حسن مجتبی این شهر + تصاویر

از جمله پروژه های شهرداری خورزوق که در چند سال اخیر در این شهر ساخته شده است پروژه ی خیابان کوی امام حسن مجتبی (علیه السلام) است که البته با اشکالاتی همراه بوده است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۴۲ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی خبرما از خورزوق، سالها بود که کوی امام حسن مجتبی (علیه السلام) جزو محله های کم درآمد شهر خورزوق محسوب می شد و به لطف خداوند در چند سال اخیر و تحت تاثیر پیشرفت شهرک سیمرغ شاهد ساخت و سازها و پیشرفت هایی در این محله بودیم که از شاخص ترین آنها می توانیم احداث خیابان کوی امام حسن مجتبی (علیه السلام) توسط شهرداری را نام ببریم.

البته این پروژه همانند دیگر پروژه های اجرایی در کشور بی عیب و نقص نبوده که به برخی از مهمترین معایب آن می پردازیم:

KHABARMA-2
در بدو ورود به این خیابان با یکی از ناهماهنگی های بین شهرداری و اداره ی برق شهرستان مواجه هستیم، در حالی است که کل خیابان مزین به این تیربرق ها می باشد، یک تیر برق وسط خیابان قرار دارد که ضمن مضحک بودن، خطراتی را نیز برای عبور و مرور شهروندان داشته است.

همچنین در نگاه اول به این خیابان این گونه به نظر می رسد که شهرداری قصد احداث بلوار را داشته و برای زیبا سازی آن دو رشته خیابان در اطراف آن کشیده است چون عرض بلوار آن تقریبا دو برابرخیابان ها می باشد و در آینده به زحمت یک ماشین و یک اتوبوس می توانند از این خیابان عبور کنند.

امیدواریم مسئولین محترم شهرداری خورزوق برای رفع این مشکلات تمهیدات لازم را بیندیشند.

 

KHABARMA-1

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد