صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » فریاد “مرگ بر اسرائیل” در مجلس طنین انداز شد

در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به غزه

فریاد “مرگ بر اسرائیل” در مجلس طنین انداز شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در واکنش به قتل‌عام مردم غزه توسط رژیم اشغالگر قدس، شعار “مرگ بر اسرائیل” را در مجلس طنین انداز کردند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۹ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۲۲

به گزارش صاحب نیوز به نقل از مهر، در آغاز جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) خاندان رسالت را ترجمه آیات نورانی و حقیقت قرآنی دانست و گفت: امروز ملت اسلام از این نماد شجاعت و دلاوری و استقامات درس ایستادگی آموختند، ایستادگی در برابر باطل درسی است که ملت از عاشورا و امام حسن (ع) آموختند.

وی با اشاره به کشتار مردم فلسطین و غزه توسط رژیم صهیونیستی گفت: برای ششمین روز متوالی غزه مورد حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار گرفته است، رژیم مدعی در اختیار داشتن بزرگترین تجهیزات نظامی بی آنکه دستاورد سیاسی و نظامی داشته باشد با حمله به این باریکه اعتبار مخدوش خود را قربانی می کند.

ابوترابی فرد ادامه داد: با طرح این سوال که چرا رژیم صهیونیستی با این وحشی گری به خود شلیک می کند ادامه داد: صهیونیست‌ها در چند سال گذشته به همراه آمریکا با تمهید پشت پرده جنگ سوریه و سپس امتداد آن را به لبنان و عراق به تصویر کشیدند، آنها در اندیشه خلق حاشیه امنیت برای خود و شکستن حلقه محور مقاومت بودند.

وی گفت: ناظران بین المللی دیدند که از دل جنگ سوریه دولتی با مشروعیت فزون تر به بار آمد و در عراق فتنه گری داعش با جهاد مواجه شد.

نماینده مردم تهران گفت: آفتابی شدن اسرائیل در این شرایط اعلام شکست جنگ نیابتی است.

وی افزود: رئیس جمهور آمریکا شریک در ریخته شدن خون هر شهروند بی گناه و کودک پسر دختر مرد و زن مظلومی است که خون پاک آنها در سرزمین پاک غزه به خاک می ریزند.

وی خاطر نشان کرد: ما از صحن مجلس حمایت و پشتیبانی بی دریغ از مقاومت مردم فلسطین و غزه را اعلام می داریم که در این بخش از سخنان ابوترابی فرد نمایندگان فریاد مرگ بر اسرائیل در صحن علنی مجلس سر دادند.

نایب رئیس مجلس همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور تعدادی از دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد در مجلس در جلسه امروز از مردم خواست تا در طرح تکریم ایتام شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد