صفحه اصلی » استان اصفهان » سمیرم » مسئولان می توانند قبل از خطبه های نماز جمعه به ارائه صحبت های خود با مردم بپردازند

مسئول دفتر امام جمعه سمیرم:

مسئولان می توانند قبل از خطبه های نماز جمعه به ارائه صحبت های خود با مردم بپردازند

مسئول دفتر امام جمعه سمیرم گفت: مسئولان جهت سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه می بایست برابر دستورالعمل با دفتر ستاد نماز جمعه سمیرم هماهنگ شوند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۲۴
به گزارش صاحب نیوز به نقل از  پایگاه خبری سمیرم (سمنا) محمد کریم بهرامیان در گفت و گو با خبرنگار سمنا، اظهار کرد: ماه رمضان پرفضیلت ترین ماه ها است که ماه میهمانی خدا لقب گرفته تا در این ماه درهای بهشت گشوده و درب های جهنم بسته باشد.

وی با اشاره به حضور گرم و پرشور مردم در نمازهای جمعه ماه مبارک رمضان گفت: مسئولان می توانند قبل از خطبه های نماز جمعه به ارائه صحبت های خود با مردم بپردازند.

بهرامیان بیان کرد: ارائه گزارشات و بیان صحبت های مسئولان در جمع نمازگزاران برابر دستورالمعل شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور باید با هماهنگی دفتر ستاد نماز جمعه باشند.

وی گفت: تمام برنامه های تبلیغی و ارائه گزارش فعالیت ها باید قبل از اذان و خطبه ها با هماهنگی قبلی با دفتر ستاد نماز جمعه انجام شود و تنها در مناسبت ها و رخداد های خاص برخی مقامات و مسئولان می توانند در بین دو نماز به مدت کوتاه به ارائه گزارشات و بیان سخنان خود بپردازند.

مسئول دفتر امام جمعه سمیرم اظهار کرد: انجام سخنرانی باید حتما با هماهنگی با دفتر ستاد نماز جمعه صورت گیرد و مسئولان می بایست چندروز قبل از نماز جمعه هماهنگی و تبلیغات لازم را انجام دهند.

دیدگاه‌ها

  1. ناشناس گفته :

    عالیست

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد