صفحه اصلی » ورزشی » محفل بزرگ انس با قرآن هیئت کنگ فو استان برگزار شد

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان:

محفل بزرگ انس با قرآن هیئت کنگ فو استان برگزار شد

محفل بزرگ انس با قرآن هیئت کنگ فو استان با حضور مهندس فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۱ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۵

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه تحلیلی خبری میدان نیوز، محفل بزرگ انس با قرآن با همکاری هیئت کونگ فو، سازمان بسیج ورزشکاران و مدیر امور جوانان و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در سرای ورزشکاران برگزار شد.

این محفل از ساعت 6 بعد از ظهر روز جمعه در سالن پذیرایی سرای ورزشکاران استان برگزار شد و مهمانان که اکثرا از هیأت کنگ فو استان بودند، در آن شرکت کردند.

پس از قرائت قرآن سرهنگ اسدی، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان راجع به اهمیت قرآن در زندگی روزمره انسان صحبت کرد و از حضور بسیجیان ورزشکار در راهپیمایی عظیم روز قدس تشکر کرد.

پس از صحبت های اسدی، مهندس فولادگر، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی چند نکته ای را برای ورزشکاران یادآوری کرد و سپس مجددا سرهنگ اسدی به پشت میکروفن رفت و به این نکته اشاره کرد که آقایان کاظم زاده وعارفیان در هیأت رئیسه هزینه سفر به مسجد مقدس جمکران برای تمامی ورزشکاران حاضر را تقبل کرده اند و از طرف هیئت ورزش روستایی و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز یک دست شرت و تیشرت ورزشی به همه شما عزیزان اهدا خواهد شد و پس از آن ورزشکاران به اقامه نماز و صرف افطاری پرداختند.

این محفل انس با قرآن در حالی برگزار شد که به تمامی مسئولین ورزشی و مدیران باشگاه های استان، دعوت نامه ارسال شده بود ولی تعداد انگشت شماری از مسئولین در این محفل حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد