صفحه اصلی » استان اصفهان » اردستان » فعالیت ۳۰۰ نفر در کلاس های کانون آینده سازان زواره

رئیس کانون فرهنگی تربیتی آینده سازان زواره خبر داد؛

فعالیت ۳۰۰ نفر در کلاس های کانون آینده سازان زواره

رئیس کانون فرهنگی تربیتی آینده سازان شهر زواره از فعالیت ۳۰۰ نفر در کلاس های اوقات فراغت تابستانی امسال این کانون خبر داد.

تاریخ انتشار: ۲۰:۱۶ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری شهرستان اردستان “نگین کویر” رئیس کانون فرهنگی تربیتی آینده سازان زواره در گفتگو با خبرنگار نگین کویر اظهار کرد: برنامه های این کانون به ۳ بخش شامل طرح جوانه ها، کارگاه های مهارت آموزی و انجمن ها تقسیم می شود.

وی افزود: در طرح جوانه های کانون در طول سال تحصیلی، در هفته از چند کلاس مدارس شهر دعوت شده و یک روز برای آنها در کانون برنامه برگزار می کنیم.

زهرا عابدینی با بیان اینکه تنها کانون فعال در منطقه زواره، کانون آینده سازان است، تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ کانون آینده سازان، جزء کانون های برتر استان اصفهان قرار گرفت.

رئیس کانون فرهنگی تربیتی آینده سازان زواره خاطر نشان کرد: در طول سال تحصیلی و در تابستان، کارگاه های مهارت آموزی برای پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان تشکیل می شود.

وی با بیان اینکه این کانون در حال حاضر دارای انجمن های نجوم، گردشگری، بهداشت، قرآن و محبان اهل بیت می باشد، افزود: هر دانش آموز با توجه به علاقمندی خود در هر یک از این انجمن ها عضو می شود.

عابدینی تاکید کرد: کلاس های فصل تابستان امسال از نیمه خردادماه شروع شده و تا پایان مردادماه ادامه دارد.

رئیس کانون فرهنگی تربیتی آینده سازان شهر زواره با اشاره به اینکه کلاس های تابستانی امسال کانون در۴ بخش هنری، آموزشی، قرآنی و ورزشی است، بیان داشت: این ۲۲ کلاس زیر نظر ۱۱ مربی در کانون آینده سازان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه به طور میانگین سالیانه ۳۰۰ نفر در کلاس ها و برنامه های کانون مشارکت می کنند، اظهار داشت: در تابستان سال جاری نیز ۳۰۰ نفر در برنامه ها فعالیت می کنند.

عابدینی ادامه داد: خوشنویسی، کامپیوتر، وبلاگ نویسی، آموزش word، آموزش powerpoint، گلسازی کریستال، نقاشی، نقاشی روی شیشه، نقاشی رنگ و روغن، نقاشی روی سفال، طراحی، ژیمناستیک، شطرنج، تنیس، مجسمه سازی با گل، کاردستی، آموزش احکام، قصه های قرآنی، حفظ قرآن، چرم دوزی، گلیم بافی و شبه قالی از کلاس های برگزار شده اوقات فراغت کانون در تابستان امسال می باشد.

رئیس کانون فرهنگی تربیتی آینده سازان زواره تصریح کرد: در تابستان سال جاری، دانش آموزان از کلاس های تنیس، طراحی، کامپیوتر و نقاشی روی شیشه بیشترین استقبال را داشته اند.

وی با اشاره به این که دانش آموزان دختر و پسر در مقاطع ابتدایی، راهنمایی تا مقطع دوم دبیرستان در این کانون عضو هستند، افزود: در تابستان، دانش آموزان پسر در مقطع دبیرستان در کانون جذب نمی شوند.

زهرا عابدینی در پایان بیان داشت: کانون فرهنگی تربیتی آینده سازان در سال ۱۳۷۱ راه اندازی شده و زیر نظر معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش منطقه زواره فعالیت می کند.

لازم به تذکر است کانون آینده سازان زواره دارای وبلاگ اطلاع رسانی به آدرس www.farhangkanoon.blogfa.com نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد