صفحه اصلی » استان » درچه » “روبه آسمان” کتابی به قلم جوانترین نویسنده دفاع مقدس

“روبه آسمان” کتابی به قلم جوانترین نویسنده دفاع مقدس

چاپ اول کـتـاب “روبـه آسـمـان” اثر “مـحـمـدرضـا سـعیـدی دهــکی” جوانترین نویسنده حوزه دفاع مقدس به دهمین نمایشگاه کتاب اصفهان خواهد رسید.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۳ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۲۲

به گزارش صاحب نیوز، نویسـنده کتاب رو به آسمان در گفتگو  با درچه نیوز، اظـهار کرد : کـتـاب ” روبـه آسـمان” که با مقدمه ای از حجت الاسلام المسلمین مهدوی بیات همراه است ؛ ” از مـنظـر آیـات قـرآن ، بـیانات پیـامـبر مـکرم اسـلام را شــرح مـی دهــد و از مـدیـریــت شـهـدا در بـرنـامـه هـا و عملیات های هشت سال دفاع مقدس به عنوان مصداق عینی این اصول حرفهایی دارد.

محـمـدرضـا سعیـدی دهکـی افـزود : تاکنون کتـاب های بسـیاری در حـوزه اصـول مـدیریت اسلامی تالیف شده است ، اما در این اثر سعی شده است اصول مدیریت بـر اساس آیه شریفه «لَقَـدْ کانَ لَکُـمْ في‏ رَسُـولِ اللَّهِ أُسْـوَةٌ حَـسَنَةٌ » از بیانات پیامبر نیز استفاده و نـمونه های عملی از مباحث نیز قید شود.

حجت الاسلام المسلمین مهدوی بیات در مقدمه این کتاب می نویسد: کتابی که پیش رو دارید تلاش پژوهشگر جوان جناب آقای محمدرضا سعیدی دهکی در راستای هـمین تـکاپوی مـقدس و اهتـمام گفتـمانی است . وی  در این کتاب به صورت خاص به بخشی از ارزش های اخلاقی مدیران با استمداد از قرآن کـریم و سیره پیـامبـر عـظیم الشأن اسلام کـه بـه نص قرآن اسـوه حسنه در همه ابعاد زندگی است پرداخته  و در هر فضیلت اخلاقی نمونه ای عـینی از صـاحـبان هنر شـهادت ارائه کرده اند؛ همان کـسانی که با هنر خود نگاه زمینیان را رو به آسمان متوجه کردند و با عمل خـویش حقانیت و کار آمدی دین را در خشن ترین عرصه مدیریت که همانا جنگ باشد با لطافت تمام به منصه ظهور رساندند .
کتاب ” روبه آسمان ” در روز ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) در اصفهان رونمایی و چاپ اول آن با 120 صـفـحه، به تعداد یکهزار نسخه توسط انتشارات حدیث راه عشق برای اولیـن بار در دهمـین نمایشـگاه کتاب اصـفهان ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99